شاهکار جدید در فدراسیون فوتبال/  پیشنهاد ۳ میلیارد تومانی برای سرپرستی تیم ملی

به گزارش رکنا، انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست جدید تیم ملی از سوی فدراسیون فوتبال با واکنش های زیادی همراه بوده است. حالا شنیده شده است یکی از گزینه های این پست، درخواست دستمزد ۳ میلیاردی از مسئولان فدراسیون فوتبال کرده است.

 فدراسیون فوتبال ایران بعد از حضور شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس در حال انجام تغییرات گسترده در بخشهای مختلف است.

ماجرای انتصاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی ایران موج انتقادات از رییس جدید فدراسیون فوتبال ایران را به همراه داشت و منتقدان خورشیدی را در اندازه این پست مهم نمی‌دانند. عزیزی خادم بعد از انتقادات، از موضع خودش عقب ننشست و از خورشیدی و دیگر افرادی که در پست های مختلف انتصاب کرده است حمایت کرد.

رییس فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته در برنامه ورزش و مردم حاضر شد و در گفت و گو با پیمان یوسفی اعلام کرد به چند چهره سرشناس پیشنهاد سرپرستی تیم ملی ایران را داده که آنها پیشنهاد فدراسیون فوتبال را رد کرده‌اند البته حسین فرکی پیشکسوت سرشناس فوتبال ایران که تجربه مربیگری در تیم ملی ایران، سرمربیگری و قهرمانی در لیگ برتر را دارد امروز در گفت و گویی اعلام کرد پست سرپرستی تیم ملی به او هم پیشنهاد شده بوده و او در حال فکر کردن به این پیشنهاد بوده است که خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب می شود.

این وسط خبری عجیب در حال انتشار است که یکی از گزینه ها که فرد سرشناسی هم هست از فدراسیون فوتبال برای قبول سرپرستی، درخواست سه میلیارد تومان داشته است! البته مطمئنا فدراسیون نمی‌تواند شرایط مد نظر این فرد را تامین کند اما در حال حاضر بهترین مدیرعامل لیگ برتر هم برای یک فصل کاری، ۳ میلیارد تومان نمی‌گیرد. چه برسد به اینکه بخواهند برای چند بازی ملی، سه میلیارد تومان بگیرد!آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟