دیدار سیدورف با اینفانتینو در امارات

جیانی اینفانتینو روزهای اخیر را در قاره آسیا سپری کرده است. او ابتدا در کشور عربستان بود و روز گذشته به امارات رفت. کشورهای عرب منطقه سخت در حال تلاش برای کسب میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2023 هستند.

به گزارش رکنا، اینفانتینو روز گذشته در امارات پا به توپ شد. فدراسیون فوتبال امارات یک دیدار دوستانه را برنامه ریزی کرد تا اینفانتینو در این بازی به میدان برود. کلارنس سیدورف، اسطوره باشگاه میلان نیز یکی دیگر از افرادی بود که در امارات حضور داشت و در این بازی به میدان رفت. در حاشیه این بازی دوستانه، تصویر سوفیا مکرمتی، همسر ایرانی کلارنس سیدورف کنار اینفانتینو و اسطوره میلان دیده می شود.

سوفیا مکرمتی / جیانی اینفانتینو

سیدورف تعطیلات سال نو میلادی (2021) را به همرا سوفیا مکرمتی در کشور امارات سپری کرد. او در روزهای گذشته با حبیب نورمحمدوف، ورزشکار مطرح UFC نیز دیدار کرده بود.

سوفیا مکرمتی / حبیب نورمحمدوف / کلارنس سیدورف

نکته اصلی اما تلاش قابل توجه عربستان و امارات برای کسب میزبانی جام ملت های آسیا است. دو کشور عربی منطقه پا از کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) فراتر گذاشته و برای کسب میزبانی و نمایش امکانات، سخت افزار و ورزشگاه های خود از ریاست فیفا دعوت می کنند. در طرف مقابل ما هر هفته نماهنگ پخش می کنیم و تصورمان هم این است نامزد میزبانی جام ملت های آسیا هستیم!آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟