بیرانوند در قطر توپ طلا می‌گیرد؟

به گزارش گروه ورزشی رکنا، روزنامه الرایه در گزارشی به نقل از منابع اختصاصی خود نوشته که مراسم برترین های کنفدراسیون فوتبال آسیا به تعویق نمی‌افتد. در این گزارش همچنین گفتگویی با داتو ویندسورجان دبیرکل AFC دیده می‌شود که او نیز روی این موضوع تاکید داشته است.

مراسم برترین های فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۰ به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد و آن ها در تلاش هستند تا یک میزبانی شکیل را برای این مراسم تدارک ببینند و شهر دوحه را نیز برای این موضوع انتخاب کرده‌اند.

ویندسورجان در این باره به الرایه گفت: ممکن است تغییر و تحولات اخیر بر مراسم بهترین ها نیز تاثیر بگذارد اما هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است و ما در حال مطالعه و ارزیابی هستیم.

او توضیح داد که زمان بازگشت فوتبال به آسیا هنوز مشخص نیست و وضعیت ناپایداری به فوتبال حکم فرما شده است. او اعلام کرد که در این مدت جلسات متفاوتی با فدراسیون های عضو و تیم های باشگاهی در این باره برگزار شده و کنفدراسیون در حال ارزیابی و گفتگو است.

از ایران علیرضا بیرانوند در فهرست ۱۰ بازیکنی است که شانس کسب توپ طلا را دارند. او فصل گذشته تا آستانه کسب این جایزه پیش رفت اما موفق به کسب آن نشد. حالا باتوجه به مسابقات قاره ای ملی و باشگاهی او فرصت این را دارد که از رقبای خود پیشی بگیرد.
روزنامه 2020
این مسابقات معمولا پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا و در ابتدای زمستان پیش از کریسمس برگزار می‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟