به گزارش گروه ورزشی رکنا، زمزمه حضور برانکو ایوانکویچ در تیم ملی کشورمان که از چند ماه قبل در رسانه های کشورمان رهان به دهان می چرخید، پس از شکست تیم ملی برابر بحرین و عراق بیش از پیش رنگ واقعیت به خود گرفت و حتی هفته گذشته اخبار توافق برانکو با تیم ملی کشورمان به تیتر یک رسانه های داخلی و البته بعضا خارجی تبدیل شد.

به گزارش رکنا، به احتمال فراوان پرواز دیشب مهدی تاج از هنگ کنگ به ترکیه و جلسه احتمالی برای توافق با مارک ویلموتس پایانی خواهد بود بر دوران کوتاه و البته نه چندان درخشان مرد بلژیکی در راس کادر فنی تیم ملی کشورمان و البته این موضوع پروفسور را بیش از همیشه به نیمکت تیم ملی نزدیک می کند.

به هر ترتیب تمام این صحبت‌ ها باعث شد با برانکو تماس گرفته و از آخرین وضعیت او برای سرمربیگری در تیم ملی و البته تکلیف طلب یک میلیون دلاری او از باشگاه پرسپولیس جویا شویم.

ایوانکویچ در پاسخ به سوال خبرنگار رکنا مبنی بر توافق با تیم ملی ایران گفت: به طور قطعی به سوال شما پاسخ می دهم؛ تا کنون هیچ تماسی با هیچ کدام از مسئولین فدراسیون فوتبال ایران نداشته ام! اما این را هم بگویم که همه چیز در روزهای آینده مشخص خواهد شد. به شما می گویم که کمی صبر کنید و «یواش یواش» همه چیز مشخص خواهد شد.

سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس در ادامه پیرامون تعیین تکلیف مالی با این باشگاه اظهار داشت: خیر، هنوز صحبتی با مسئولان باشگاه نداشته ام اما امیدوارم در پایان همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسد چرا که همه از رابطه میان من و باشگاه آگاه هستند.

برانکو در پایان به پرسش خبرنگار رکنا درباره دلتنگی برای ایران گفت: البته که دلم برای کشور  زیبای ایران تنگ شده است. همواره گفته ام که ایران کشور دوم من محسوب می شود و برای همیشه در قلب من جای دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟