حجم ویدیو: 3.93M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37

به گزارش رکنا، پیش از برگزاری دیدار روز یکشنبه بین دو تیم فوتبال فاینورد و دی گرافشاپ که در ورزشگاه دکویپ فاینورد برگزار شد، این باشگاه هلندی از کودکان بستری در بیمارستان کودکان سوفیا روتردام و خانواده‌های آنها دعوت کرد تا با حضور در استادیوم این دیدار را بصورت رایگان تماشا کنند.

این باشگاه هلندی جایگاه تماشاگران در طبقه پایین را به این کودکان بیمار و خانواده‌های آنها اختصاص داد. اما این تمام ماجرا نبود. در حالی که این کودکان به همراه خانواده‌هایشان یک روز بیادماندنی را در استادیوم تجربه می‌کردند ناگهان بارانی از عروسک از طبقه دوم ورزشگاه به پایین سرازیر شد. هوداران فاینورد که در طبقه دوم حضور داشتند با ریختن صدها عروسک مختلف از جمله خرس، شیر، پنگوئن و سایر هدایا این کودکان بیمار را غافلگیر کردند.

ویدئویی که توسط یکی از خبرنگاران فاکس اسپورت در ورزشگاه تهیه و منتشر شده است، این عمل زیبای انساندوستانه را به تصویر می‌کشد. در حالی که کودکان بیمار به همراه خانواده‌هایشان به طبقه دوم استادیوم خیره شده‌اند، صدها عروسک به طرف آنان پرتاب می‌شود.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که در ورزشگاه‌های هلند در حین انجام یک مسابقه فوتبال چنین صحنه‌هایی زیبایی خلق می‌شود. دو سال پیش نیز هواداران تیم باشگاهی ادو دن هاخ هلند اقدامی مشابه در دیدار این تیم با تیم فاینورد انجام داده بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟