وحید امیری هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس که به تازگی به ترابزون اسپور ترکیه پیوسته، در صفحه اینستاگرام Instagram خود مطلبی را در خصوص جدایی اش منتشر کرد.
در متن پیام امیری آمده: «با سلام و عرض ادب خدمت هوادارانِ فهیم باشگاه بزرگ پرسپولیس ،در ابتدا باید بگویم که حرف زدن با شما آن هم در این زمان که از تیمِ محبوبم جدا شده ام، خیلی سخت است. دل کندن از شماها آنقدر دشوار بود که نتوانم احساسِ درونی ام را در قالبِ یک متن بیان کنم. در تمامیِ این دو سال که جز بهترین سالهای زندگی ام بود، سعی کردم حرفم را با شما در داخل زمین مسابقه بزنم. از زمانی که به پرسپولیس پیوستم، سعی کردم بیشتر تمرین کنم، بیشتر بجنگم و بیشتر تمرکز کنم که شرمنده ی شما هواداران نشوم و هر چه در توان داشتم گذاشتم. فقط به عشق شما که در سخت ترین شرایط هم پشتیبانمان بودید و بزرگترین هدیه برایم خوشحالی شما در روزِ جشنِ قهرمانی بود. بالا بردن کاپ قهرمانی در این دو سال افتخاری بود که نصیب من شد در سایه ی حمایت های شما که بدونِ چشمداشت فقط حمایت کردید. همانطور که قبلا هم گفتم بعضی اوقات از شدت خستگی نایِ راه رفتن هم نداشتم که با تشویق های تان جانِ دوباره می گرفتم و زمانی که مصدوم می شدم تا روزِ بهبودی بی قرار بودم که هر چه زودتر برای تیم محبوبم به میدان بروم. من خودم را مدیون حمایت های بی دریغ شما می دانم.
سختی های زیادی کشیدم و سعی کردم بدون توجه به حاشیه ها فقط به عشق شما در داخل مستطیل سبز بجنگ.
مگر می شود در زمین مسابقه بود و حرص و جوش های شما را نادیده گرفت!؟؟ سعی کردم مثل یک سرباز باشم. یک سربازِ وظیفه شناس که هر جا مربی دستور داد، انجام وظیفه کنم. چون اعتقاد داشتم بهترین خدمت به شما هواداران که سرمایه اصلی باشگاه هستید، اجرای دستورات و فرامین تاکتیکی مربیِ تیم به نحو احسن در طول مسابقات است.
صادقانه باید بنویسم که با توجه به اینکه سن و سالم به بالای سی سال نزدیک می شود ممکن بود دیگر فرصتی برای لژیونر شدنم فراهم نشود و صادقانه تر اینکه برای ادامه ی زندگی باید به مسائل مالی و رفاه خانواده ام هم فکر می کردم و از طرفی هم کیفیت هم تیمی هایم آنقدر بالاست که مطمئن هستم جای خالی ام احساس نمی شود.
پرسپولیس در هیچ برهه ای از زمان متکی به شخص نبوده و بازیکنان می آیند و می روند و چیزی که می ماند نام بزرگ پرسپولیس است.
در همین جا باید از زحمات آقای برانکو تشکر کنم. از اعضای کادر فنی و‌ همه بازیکنان چون اطمینان دارم، اگر بنده موفقیت فردی داشتم، حاصل زحماتِ تمام عوامل باشگاه پرسپولیس بود. برای همین از تمامی نفرات مخصوصاً آقای برانکو و جناب آقای گرشاسبی که در این مدت همراه بنده بودند تشکر می کنم.
اگر بابتِ تصمیمم در این شرایط سخت ، دلی را آزردم به بزرگواری تان ببخشید.»

آیا این خبر مفید بود؟