محمود کلهر ، پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و الجزیره امارات که امروز در ورزشگاه آزادی Freedom برگزار خواهد شد، گفت: به نظر من در بازی امروز پرسپولیس باید با تمام عناصر هجومی‌اش به زمین مسابقه برود. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند وقتی داور همان لحظه که سوت آغاز بازی را زد باید سریع پرسینگ را از زمین الجزیره شروع کنند و با توجه به نقاط ضعفی که تیم اماراتی در خط دفاعی دارد، مطمئنا می‌توانند سریع به گل برسند و با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنند.

وی افزود: همانطور که در بازی رفت هم شاهد آن بودیم به جز اشتباهات فردی که پرسپولیس داشت، آنها می‌توانند از نقاط ضعف الجزیره استفاده کنند. البته پرسپولیسی‌ها باید تمرکز لازم را داشته باشند و برانکو باید از بازیکنان خلاق تیمش استفاده کنند تا اگر بازی به گره خورد گره بازی را باز کنند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: در بازی رفت تعویض علیپور به نظر من تعویض درستی نبود، این بازیکن می‌توانست مثمرثمر باشد و مطمئنا در بازی امروز می‌تواند با توانایی که دارد تیم را به جلو حرکت دهد و مدافعان حریف را مشغول خودش کند تا بازیکنان دیگر بتوانند از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنند و برای پرسپولیس مثمرثمر باشند.

وی در مورد بازگشت سید‌جلال حسینی به ترکیب پرسپولیس هم گفت: نبود سیدجلال همیشه تاثیرگذار است، حسینی یک فرمانده مقتدر است و وقتی در قلب دفاع بازی می‌کند می‌تواند هماهنگی خوبی بین دفاع و دروازه‌بان برقرار کند.

کلهر در ادامه صحبت‌هایش گفت: برانکو حتما باید در بازی امروز از بازیکنان خلاقی که دارد استفاده کند، بازیکنانی مثل سیامک نعمتی، بشار رسن و محسن مسلمان. استفاده از این بازیکنان می‌تواند پرسپولیس را در بازی امروز با گل‌های زیاد از زمین مسابقه خارج کند.

وی همچنین اظهار داشت: الان محسن مسلمان یکی از خلاق‌ترین بازیکنان پرسپولیس در خط میانی به شمار می‌رود و مطمئنا از نظر فنی مسلمان مشکلی ندارد و هرچه هست مشکل درون تیمی است. هرچه سریع‌تر این مشکل باید رفع شود، چون بازیکنی با خصوصیات مسلمان می‌تواند گره گشای میانه زمین باشد و برای مهاجمان موقعیت گل بسازد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: وقتی بازیکن زیاد بازی نکند از نظر بدنی دچار افت می‌شود و از شرایط بازی هم دور می‌شود. وقتی بازیکنی که می‌تواند برای تیمش مثمرثمر باشد باید از او استفاده کرد و به نظر من با درایتی که برانکو دارد، می‌تواند مشکلی اگر بین بازیکنش (مسلمان) است را حل کند.

کلهر در پایان صحبت‌هایش گفت: امیدوارم خط هافبک پرسپولیس قابلیت خوبی از خود به جا بگذارد و کامیابی نیا هم از بند مصدومیت خارج شود تا با دوندگی زیادی که دارد بتواند کمک بسیاری به پرسپولیس بکند. مطمئنا در بازی امروز پرسپولیس با حضور پرشمار و حمایت هوادارانش، با یک برد پرگل می‌تواند از زمین مسابقه خارج شود و به مرحله بعد صعود کند. پرسپولیس اگر به مرحله بعد صعود کند مطمئن باشید این پتانسیل را دارد که در آسیا به قهرمانی برسد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟