دیدار جانشین فرمانده سپاه امام حسن(ع) قزوین با خانواده شهید مدافع سلامت حاج حسن میانه ساز

جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام حسن قزوین و جمعی از پاسداران و بسیجیان حوزه نبی اکرم (ص)با حضور در منزل دومین شهید مدافع سلامت حاج حسن میانه ساز با همسر و فرزندان وی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ما در این دیدار همسر و فرزندان شهید میانه ساز به بیان خاطراتی از عمر 60ساله و خدمات 39ساله وی در عصر سلامت جامعه پرداختند

در این دیدار سرهنگ عباس درزی با اشاره به اینکه شهدای مدافع سلامت پیروان راستین حضرت زینب (س) گفت: شهدای سلامت اسوه های صبرو ایستادگی در میدان مبارزه با کرونا هستند گرچه شاخصه های شهدا بسیار شبیه هم است اما در روزمرگی ها گمشده است تا در زمان خاص خود برای اطرافیان هم به ظهور برسد.

وی بیان کرد کسی که به مردم خدمت میکند والاترین اجرو پاداش را در محضر خداوند دارد و توفیق شهادت برای دوستان خداست و صبر خانواده شهدا الگوی همگان است .

جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع)گفت:حضور در جمع پرنور خانواده شهدا اثاری در زندگی ایجاد می کند که هرگز از برکات ان نباید غافل شد.

در پایان پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه قزوین با قاب عکسی که توسط سید محمد علی بلادی فرد طراحی و اجرا شده بود به تقدیر از خانواده شهید حاج حسن میانه ساز پرداخته و برای ایشان طلب صبرو موفقیت از درگاه خداوند سبحان را داشتند

قزوین رک نا سید مرتضی نصری

آیا این خبر مفید بود؟