حضور روستای تی وی در نمایشگاه رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران

به گزارش رکنا، نخستین نمایشگاه رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران با عنوان «رصتا» از ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و تلویزیون اینترنتی روستا تی وی در این نمایشگاه حضور جدی خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، شرکت‌کنندگان این نمایشگاه سکوهای دارای مجوز از ساترا، معاونت‌های تولیدی سازمان صداوسیما، شتابنده‌ها و موسسات حامی صنعت صوت و تصویر فراگیر هستند.

در این‌ نمایشگاه، علاوه بر اینکه سکوهای دارای مجوز از ساترا خدمات خود را معرفی و عرضه خواهند کرد، خود ساترا هم خدماتی را ارائه می‌کند که این موارد شامل مشاوره صدور مجوز، مشاوره حقوقی، آشنایی با تنظیم‌گری داده محور، آشنایی با فعالیت‌های تنظیم‌گری اجتماعی ساترا، آشنایی با فعالیت‌های تنظیم‌گری اقتصاد محور و تنظیم‌گری محتوایی ساترا خواهد بود.

غیر از فعالان صنعت صوت و تصویر، اپراتورهای مراکز داده، اپراتورهای تلفن همراه و پیام‌رسان‌ها نیز به نمایشگاه دعوت شده‌اند.

گفتنی است؛ روستا تی وی با نمایش زیبایی‌های زندگی و آداب‌ و ‌رسوم روستاییان و با محوریت «فرهنگ روستا» به تولید برنامه‌ها و محتوای جذاب می‌پردازد و این شبکه تلویزیونی در تلاش است با کنارزدن محدودیت‌های زمانی و مکانی و با

کدخبر: 873706
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟