استاندار تهران تغییر کرد / بندپی رفت، منصوری آمد

به گزارش رکنا، با پیشنهاد احمد وحیدی، وزیر کشور و با رای هیات وزیران، یک دهه شصتی استاندار تهران شد. محسن منصوری استاندار جدید تهران است که جایگزین انوشیروان محسنی بندپی شده است.

سوابقی از جمله معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیر عامل بنیاد علوی، مدیر عامل بنیاد کرامت آستان قدس رضوی با حکم آیت‌الله رئیسی و فرماندار ورامین در دولت دهم در کارنامه منصوری دیده می شود.

منصوری متولد سال ۱۳۶۳ از شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران و مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه شهید رجایی است.

منصوری همچنین معاون دفتر وزارتی در وزارت آموزش و پرورش، قائم مقام ستاد همکاری‌های آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ورامین، مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم شورای اسلامی مجلس نهم و دبیر کمیته مستندسازی وزارت آموزش و پرورش را برعهده داشته است.

محسن منصوری در دولت دهم به عنوان جوان‌ترین فرماندار کشور، سابقه درخشانی از خود به جا گذاشته و بعنوان فرماندار برتر استان تهران برگزیده شد. او همچنین دبیرکلی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان را هم برعهده داشته است.

منصوری همچنین هفته گذشته با حکم رئیس‌جمهور عضو شورای عالی هلال احمر شده بود. او هم اکنون جوان ترین استاندار دولت سیزدهم محسوب می شود.

آیا این خبر مفید بود؟