شوگرددی معروف اینستاگرام پدر شد / خودش شوکه است + عکس

شوگرددی اصطلاحی است که این روزها زیاد می شنویم. شوگرددی به فردی می گویند که اختلاف سنی بسیار زیادی با همسر خود دارد. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید در اینستاگرام کدام شوگرددی معروف شده است؟ زوج ایتالیایی به نام های گیان‌لوکا (جانلوکا) و شارون هستند که جانلوکا به عنوان معروف ترین شوگرددی در اینستاگرام شناخته شده است. در تازه ترین خبر باید بگوییم که فرزند شوگرددی معروف شبکه های اجتماعی به دنیا آمد.

مدتی است که زوجی در شبکه‌های اجتماعی با اختلاف سن بالا توجه کاربران را به خود جلب کرده اند که ویدئوهای رقص هماهنگ آنان مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

این زوج که اختلاف سنی آقا از خانم بیشتر است و به اصلاح شوگرددی او به حساب می آید، به تازگی صاحب فرزند دختری شدند.

این زوج ایتالیایی به نام های گیان‌لوکا و شارون صاحب دختری به نام بلو‌جروسالما شدند و فرزند آنان سالم به دنیا آمده است.

به عقیده بسیاری از کاربران، این زوج، جزو بامزه‌ترین زوج‌های اینستاگرام به حساب می آیند چرا که هر دو بسیار شاد و پرانرژی هستند.

نوزاد شوگرددی معروف اینستاگرام با رقص به دنیا آمد؟

عده‌ای از کاربران نیز عنوان کردند که احتمالا نوزاد این زوج با رقص به دنیا آمده است چرا این زوج با رقص همیشگی خود در شبکه‌های اجتماعی معروف شده اند.

گفته شده است که این زوج ۱۹ میلیون فالور دارند. بسیاری از کاربران معتقدند که این زوج هر دو جذابند و این مرد ایتالیایی با وجود سن بالا از هر جوانی شاداب‌تر است.

جانلوکا واکی «بـه انگلیسی: Gianluca Vacchi» رقاص، تاجر و چهره شناخته شده ایتالیایی اسـت. او متولد ۵ آگوست سال ۱۹۶۷ میلادی در بولونیا ایتالیا اسـت. جانلوکا واکی بـه دلیل سبک زندگی لوکس خود بـه عنوان Grandpa Playboy شناخته می شود.

 

جانلوکا+واکی+شوگرددی+معروف

شوگرددی معروف اینستاگرام و ریاست کمپانی تولید‌کننده موتور سیکلت

جانلوکا واکی، رئیس کمپانی تولید‌کننده موتور سیکلت SEA Societa Europea Autocaravan اسـت. پدر او نیز مدیرعامل شرکت چند ملیتی Industria Macchine Automatiche S.p.A اسـت.

جیانلوکا واچی یک کارآفرین برجسته ؛ شخصیت شبکه های‌ اجتماعی ؛ بازیگر ؛ نویسنده و موسیقیدان برجسته اسـت. این مشهور ایتالیایی با استعداد ؛ بـه دلیل ثروت گسترده ؛ حرکات رقص ؛ خال کوبی های‌ متعدد و سبک زندگی پرماجرا مورد توجه عمومی قرار می گیرد. تصویر: instagram.com ،gianlucavacchi منبع: UGC همان طور کـه بزرگ شد ؛ او پسری خجالتی بود کـه تنها آرزویش دستیابی بـه برتری علمی و کسب شغلی مناسب بود.

حتی اگر بـه آن هدف رسید اما فهمید کـه زندگی بیش از تمرکز بر تجارت و ایجاد ثروت در زندگی وجوددارد. در سن 45 سالگی ؛ او بهره برداری از صنعت سرگرمی را ترجیح داد و از همان زمان ؛ تقریبا با اندازه های‌ مساوی شهرت و ثروت کسب کرد.

مشخصات شوگرددی معروف اینستاگرام

مشخصات نام : جیانلوکا واکینام مستعار : پدربزرگ پلی بوی ؛ سلطان پولسن : 52 سال تاریخ تولد : 5 آگوست 1967 محل تولد : بولونیا ؛ ایتالیا نشانه زودیاک : لئو ملیت : ایتالیایی قد : 5 فوت 8 اینچ وزن : 75 کیلو گرم رنگ چشم : قهوه ای رنگ مو : سفید اندازه گیری های‌ بدن : 42-30-34 اینچ حرفه : بازیگر ؛ نویسنده ؛ کارآفرین ؛ موسیقیدان ؛ طراح مد و سلبریتی های‌ اینترنتی

علاقه شوگرددی معروف اینستاگرام به موسیقی

جزئیات مربوط بـه اعضای خانواده وی اندک اسـت ؛ اگر چه پدر وی دارای یک شرکت چند ملیتی بـه نام Industria MacchineAutomatiche SpA «IMA» شناخته شده اسـت. واچی یک مادربزرگ آرژانتینی داشت کـه بـه او کمک کرد وقتی فقط هفت سال داشت پیانو بنوازد.

این اولین باری بود کـه او بـه موسیقی معرفی می شد و از آن زمان بـه بعد ؛ او همیشه علاقه بـه موسیقی داشت و این در سبک زندگی امروز او نمود دارد. جیانلوکا در دانشگاه استودیوروم در بولونیا تحصیل کرد و از آنجا در 25 سالگی در رشته اقتصاد و تجارت فارغ التحصیل شد.

سن جیانلوکا واچی 52 ساله اسـت ؛ اگر چه بـه نظر می‌رسد ظاهر جسمی او جوان تر بودن او را نشان می دهد. او 5 آگوست هر سال تولد خود را جشن می گیرد. اندازه گیری های‌ بدن ظاهر جوان جیانلوکا واکی بـه دلیل اشتیاق تناسب اندام وی نسبت داده شده اسـت. او همیشه شوخ طبع و پرانرژی اسـت.

و زن 52 ساله ایتالیایی 5 فوت و 8 اینچ اسـت و وزن او حدود 75 کیلوگرم اسـت. او چشمانی قهوه ای دارد و مو های کوتاه و سفید روی سرش را حفظ می کند. او ریش سفید هم دارد.

او پسر زیبایی اسـت و همین امر بـه محبوبیت او کمک می کند زیرا تعداد زیادی از مردم او رابا نام “پدربزرگ پلی بوی” می شناسند.

خال کوبی های شوگرددی معروف اینستاگرام

بیشتر بدن شخصیت رسانه های‌ اجتماعی پوشیده از خال کوبی اسـت. تخمین زده می شود کـه تعداد خال کوبی های‌ Gianluca Vacchi 29 شماره باشد. هر یک از خال کوبی ها معنایی دارد کـه مربوط بـه زندگی شخصی یا شغلی وی اسـت.

 UGC حرفه ایجاد شغل کاری راحت نیست زیرا فداکاری و فداکاری زیادی می طلبد کـه ممکن اسـت مدت طولانی تری طول بکشد. با این حال ؛ یافتن شخصی کـه پس از زحمت و کوشش برای داشتن شغلی موفق ؛ کار خودرا رها کرده و شروع بـه فعالیت جدیدی کند کـه هیچ سرنخی از ان ندارد ؛ سرانجام غیرقابل تصور اسـت. جیانلوکا واچی قبل از مشهور شدن ؛ موفقیت در دنیای تجارت را دنبال میکرد. خانواده وی از قبل مشاغلی داشتند کـه با شروع عضویت در تیم پس از اتمام تحصیلات ؛ نقطه شروع وی شد .

داستان جالب زندگی شوگرددی معروف اینستاگرام

او با کسب دانش از اقتصاد و تجارت از مدرسه ؛ مشتاق استفاده از مهارت ها در تجارت و همچنین یادگیری نکات عملی ان بود. علاقه اصلی او بـه بورس بود و برای مدت قابل توجهی در خرید و فروش اوراق بهادار مختلف شرکت کرد. با گذشت زمان ؛ او مهارتهای خودرا در مدیریت جنبه های‌ مختلف فضای کسب و کار کامل کرد. وی رئیس اتحادیه ماشین Societa Europea «SEA» و مدیر غیر اجرایی IMA شد.

UGC در سال های فعال خود در دنیای شرکت ها ؛ واچی ریسک پذیر بودو همیشه فرصتی را در مشاغل دیگر میدید کـه دیگر سرمایه گذاران فکر نمیکردند سودآور باشد. واکی در راه اندازی مشاغل پردرآمد و بعدا درصورت تأسیس در فروش آن ها تسلط داشت. درسال 2006 ؛ او یک کسب و کار طراح ساعت را بـه نام ToyWatch راه اندازی کرد کـه درسال اول رشد فوق العاده ای داشت و سپس ان را فروخت.

وی در ادامه یک شرکت مسافرتی و گردشگری بـه نام Last Minute Tour ایجاد کرد کـه پس از موفقیت و راه اندازی ان نیز ان را فروخت. او در 45 سالگی دنیای شرکت ها را ترک کرد. برای او ؛ زمان مناسبی بود کـه بـه دنبال سرگرمی و لذت بردن از زندگی پس از یک دوره طولانی از یک سبک زندگی شلوغ باشد.

جیانلوکا واکی «5 آگوست 1967» متولد بولونیا ؛ ایتالیا. تاجر و هنرمند ایتالیایی ؛ مشهور بـه عجیب‌وغریب بودن و نحوه مدیریت پول خود ؛ مهمانی های‌ مجلل و گرانقیمت. سبک زندگی او بـه طور مکرر از طریق شبکه های‌ اجتماعی خود توسط تاجر بـه اشتراک گذاشته می شود.

واچی مردی بیش از 50 سال اسـت کـه نه تنها بـه دلیل برون گرایی بلکه بـه دلیل جذابیت جسمی مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته اسـت. او در حال حاضر بیش از 15 میلیون دنبال کننده در instagram دارد و از سال 2014 با هشتگ #GVLifestyle محبوب شده اسـت.فقط یک زندگی وجوددارد و شـما باید آن را زندگی کنید و سعی کنید از هر آنچه می توانید لذت ببرید.

خانواده ثروتمند شوگرددی معروف اینستاگرام

جیانلوکا واچی درخانواده ای ثروتمند بزرگ شد. از همان کودکی بـه تجارت علاقه داشت. وی در رشته اقتصاد تحصیل کرد و سپس شروع بـه عضویت در مشاغل خانوادگی کرد. بعدا او شرکت IMA را تاسیس کرد ؛ شرکتی کـه اختصاص بـه ایجاد داروها ؛ مواد آرایشی و سایر محصولات دارد. با گذشت زمان ؛ واچی تجارت خودرا متنوع کرد ودر پروژه های‌ مختلف تجاری شرکت کرد. وی ضمن انجام اینکار ؛ سرمایه خودرا افزایش داد و ظرف چند سال میلیاردر شد.

پس از چندین سال فعالیت دراین صنعت ؛ جیانلوکا واچی کار خانوادگی را بـه عنوان مسئول پسر عموی خود رها کرد و کاملاً خودرا وقف لذت بردن از زندگی خود کرد ؛ زیرا در چهل سالگی هر انچه را کـه در ان سال ها بدست آورده بود جست‌وجو نکرد و لذت برد.

پس از اندیشیدن درباره روشی کـه تا آن زمان زندگی می کرد تصمیم گرفت سبک زندگی خودرا تغییر دهد. او با کار بر روی اندام خود ؛ اصلاح رژیم غذایی و ورزش شروع کرد. او این کار را با ساعتها حضور در سونا و سرما درمانی و کمی بعد از شروع تلاش تکمیل کرد.

در سن 47 سالگی ؛ او با عکسی در شبکه های‌ اجتماعی شناخته شد کـه در ان سوار بر بازیگر مشهور آمریکایی زک افرون دیده شد.

از آن زمان ؛ او شروع بـه جلب توجه عموم برای رقص ها ؛ مهمانی های‌ عجیب و گرانقیمت خود کرد. بـه همین ترتیب ؛ او از طریق شبکه ها تعداد زیادی از املاک خود را نشان داد: عمارت ؛ خانه در ساحل ؛ قایق بادبانی ؛ موتور سیکلت ؛ خودرو و حتی یک هلیکوپتر.

تاثیر شوگرددی معروف اینستاگرام بر بزرگسالان

درسال 2016 ؛ فیلم های‌ واکچی و رفیق عاطفی او در آن زمان ؛ جورجیا گابریل ؛ کـه با موزیک های‌ مختلف موسیقی لاتین می رقصید ؛ پخش شد. پس از آن بود کـه بـه یک روند تبدیل شد. بسیاری بـه سبک زندگی مرد 49 ساله ای احاطه شده بودند کـه توسط زنان زیبا و با ثروت گزاف احاطه شده بود. از آن زمان ؛ زندگی روزمره مشهور ایتالیایی توسط شبکه های‌ اجتماعی بـه اشتراک گذاشته شده اسـت. او در حال حاضر یکی از مشهور ترین تأثیرگذارهای بزرگسالان در سیستم عامل اسـت.

سال بعد او رابطه خودرا با دوست دخترش گابریل پایان داد و اندکی بعد با مدل زیبای کلمبیایی ؛ آریادنا گوتیرز دیده شد. در همان سال او کتاب خودرا لذت ببرید «2016» را منتشر کرد ؛ کـه بـه گفته واچی ؛ یک زندگی نامه مفهومی اسـت. او دراین کتاب از تجارب خود صحبت می کند ؛ توصیه هایی می کند و مردم را بـه لذت بردن از زندگی کامل ترغیب می کند.

دراین دوره از زندگی خود ؛ ایتالیایی رابا هنرمندان مشهور لاتین ؛ آمریکایی و اروپایی دیده اند ؛ کـه محبوبیت او را افزایش داده اسـت. از جمله هنرمندانی کـه وی با انها ارتباط داشته اسـت.

خوانندگان: J. Balvin ؛ Luis Fonsi ؛ Sebastián Yatra ؛ Ozuna ؛ Daddy Yankee و Yandel و غیره هستند. درسال 2017 ؛ واچی توسط Banco BPM توقیف شد. وی بعدا توضیح داد کـه این امر تاثیری در ثروت او ندارد و این همه ی اختلاف نظر با بانک اسـت.

درسال های‌ اخیر ؛ جیانلوکا واچی بـه عنوان دی جی در موسیقی سر و کار داشته و با چهره های‌ بزرگی مانند استیو آوکی ؛ نیکولا زوکی ؛ کریستین لنا و آلبرتینو و دیگران کار کرده اسـت. وی در حال حاضر با لیبل Spinnin ‘Records قرارداد بسته اسـت. اولین موزیک او با عنوان Viento در 13 آگوست 2017 تحت این برچسب ظاهر شد. این موزیک در حال حاضر بیش از 27 میلیون بازدید در YouTube دارد.

پس از وینتو ؛ Tump-it ظاهر شد ؛ موضوعی کـه بـه سرعت تبدیل بـه یک روند شد. در ماه اوت او موزیک Sigamos Bailando ؛ همکاری خود با یاندل و لوئیس فونسی را منتشر کرد. بعدا او موزیک Waglio رابا همکاری Alessio منتشر کرد ودر سال 2019 ؛ Asho mami و Mueve را منتشر کرد.

Vacchi چندین تور بـه عنوان DJ انجام داده ودر باشگاه هایی مانند Amnesia Ibiza ؛ Sutton Club و Sutton Barcelona و غیره کار کرده اسـت.

در حال حاضر واچی ؛ عاشقانه با مدل جوان شارون فونسکا درگیر اسـت. در تاریخ 10 مه سال 2020 ؛ هنگام برگزاری روز مادر ؛ وی از طریق اینستاگرام اعلام کرد کـه او و دوست دخترش در انتظار فرزند اول خود هستند.

شوگرددی معروف اینستاگرام پدر شد

در تاریخ 28 اکتبر ؛ جیانلوکا و شارون خبر تولد دخترش Blu Jerusalema Vacchi را دادند ؛ مطابق با سبک انها ؛ این اعلامیه از طریق حساب های‌ اینستاگرام آن ها انجام شد.

علاوه بر این ها، جانلوکا واکی تجارت خانوادگی خودرا نیز اداره می کند و بـه عنوان مدیر غیراجرایی کمپانی I.M.A هم فعالیت دارد. گفتنی اسـت، جانلوکا واکی بـه عنوان سرمایه‌گذار در تعداد زیادی از دفاتر و شرکت‌ها نیز فعالیت‌های‌ چشمگیری دارد.

اطلاعات دقیقی از خانواده جانلوکا واکی در معرض نیست و نامی از خانواده او تا کنون منتشر نشده اسـت.

شوگرددی معروف اینستاگرام و رقص های عجیب

جانلوکا واکی، بـه خاطر ویدئوهای رقص عجیب و جالب خود در یوتیوب بـه شهرت زیادی دست پیدا کرده اسـت. همچنین، جانلوکا واکی بیش از ۱۵ میلیون نفر در صفحه اینستاگرام خود دنبال‌کننده دارد.

قد جانلوکا واکی حدود ۱.۷۶ سانتی‌متر بوده و ۷۷ کیلو گرم وزن دارد. جانلوکا واکی، چشم‌هایی بـه رنگ آبی و موهایی بـه رنگ سفید دارد.

دارایی خالص جانلوکا واکی حدود ۴۵۰ میلیون دلار تخمین زده شده اسـت. درآمد سالیه جانلوکا واکی حدود ۲۱ میلیون دلار اسـت.

در ابتدا جانلوکا واکی با ملیسا ساتو نامزد کرد، اما این رابطه مدتی بعد بـه جدایی ختم شد. واکی درسال ۲۰۱۴ میلادی با جورجیا گابریله وارد رابطه عاشقانه شد. اما این رابطه هم بـه جدایی ختم شد و جانلوکا واکی درسال ۲۰۱۷ میلادی بـه رابطه خود با جورجیا گابریله پایان بخشید.

جانلوکا واکی و شارون فونسکا در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند. جانلوکا واکی از سال ۲۰۱۷ میلادی با شارون فونسکا، مدل ۲۵ ساله وارد رابطه عاشقانه شده اسـت و این زوج در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند «جانلوکا واکی و پارتنرش در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند!».

گفته‌ می شود، جانلوکا واکی یک دختر ۱۸ ساله هم از رابطه‌های‌ قبلی خود دارد.

کدخبر: 943493 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟