عجیب ترین اقدام عروس و داماد باهم در تالار  / برق از سر همه پرید ! + عکس

روز عروسی و مراسم ازدواج ، برای هر زوجی روزی بسیار مهم است. هرچند که داشتن بهترین تدارکات، زیباترین چهره و استایل، مواردی هستند که بسیاری از عروس و دامادها به آن‌ها توجه می‌کنند، اما شاید برای برخی دیگر چیزی مهمتر از آن‌ها وجود داشته باشد. چیزی مثل عشق به مادر و خانواده یا ارتباط نزدیک با دوستان و عزیزان. یکی از عجیب ترین تصمیمات عروس و داماد را در مراسم عروسی ببینید.

داستان جالب و زیبا درباره مراسم ازدواج دختر و پسر عاشق اهل نیوزیلندی، رازی دارد که در ادامه خواهید خواند. این داستان باعث شد که توجه همه به خود جلب شود و تراشیده شدن موهای سر عروس و داماد به وضوح همان چیز مهمتر از تمام جزئیات روز عروسی را به نمایش گذاشت تا این زوج جوان، همه را عاشق قلب مهربان خود سازند.

کچل کردن عروس

" جونی " و "آلیستر" از کودکی با هم بزرگ شده بودند و همین کنار هم بودن علاقه آن ها رو روز به روز بیشتر ساخت تا اینکه در جوانی علاقه شان تبدیل به عشق شد و تصمیم به ازدواج گرفتند.

مثل تمام زوجین نقشه ها و آرزوهایشان تمامی نداشت و قصد داشتند یک مراسم به یادماندنی برگزار کنند. تشخیص سرطان مادر عروس و علاقه و اصرار او برای برگزاری هرچه سریع تر مراسم، این برنامه ها را با سرعت بالاتری پیش برد.

زوج مهربان قصه ی ما به مادر عروس گفته بودند که مراسم ازدواجشان همراه با یک غافلگیری برای او خواهد بود و آنها پیش از پایان مراسم آن را اجرا خواهند کرد.

مراسم برگزار شد و عروس و داماد برای سورپرایز آماده شدند، باورکردنی نبود که هر دوی آنها قصد تراشیدن موهایشان را داشتند. تمام میهمانان حاضر در سالن غافلگیر شدند و در این غافلگیری مادر عروس تنها نبود. آنها اعلام کردند که برای همراهی با " لونا" یعنی مادر عروس این تصمیم را گرفته اند.

صحنه و تصاویر خاطره انگیزی رقم خورد و داستان عشق این زوج به مادر مبتلا به سرطان عروس جوان در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. متاسفانه " لونا " 2 ماه بعد براثر بیماری سرطان از دنیا رفت و زوج جوان را تنها گذاشت، اما آنها حداقل خوشحالند که قبل از مرگ او را به آرزویش رساندند.

منبع: نمناک

کدخبر: 883302 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟