فیلم های جنجالی خانم معلم قائمشهری ! /  فیلم زننده جشن صدف صفرزاده !
حجم ویدیو: 17.22M | مدت زمان ویدیو: 00:01:19

صدف صفرزاده معلم قائمشهری است که در یک دبستان غیرانتفاعی تدریس می کرد. بعد از اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل اخراج شد. صدف صفرزاده معلم اخراجی قائمشهری در تلگرام مشغول به آموزش ریاضی می باشد.

معلم قائمشهری پیش از این به تدریس ریاضیات به روش های خاص و با آهنگ هایی در صفحات اینستاگرامش شهرت داشت و حالا که از مدرسه اخراج شده است شهرت بیشتری پیدا کرده است. صدف صفرزاده پس از اخراج از مدرسه بیکار شد و به استخدام باشگاه نساجی مازندران درآمد.

لازم به ذکر است طی روزهای اخیر ویدئویی از یک مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان قائم شهر در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از دانش آموزان در حال خواندن آهنگ گنگستر امل در این مدرسه بودند و حالا پس از چند روز باشگاه نساجی تصمیم گرفت معلم اخراج شده قائمشهری را در باشگاه خود استخدام کند.

 استوری نوازندگی و فیلم تدریس ریاضی او در شبکه های اجتماعی بسیار کارآمد است و دست به دست دانش اموزان برای تدریس بهتر میچرخد . او اخیرا در صفحه شخصی خود موزیک و آواز منتشر کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این معلم به دانش آموزان خود یاد می دهد که چگونه اعداد مخلوط را به صورت خلاقانه به کسر تبدیل کنند.

فیلم جشن زننده خانم معلم قائمشهری در خانه لوکس! / صدف صفرزاده تو معلمی و الگو !

بعد از وایرال شدن ماجرای این خانم معلم درحالیکه مدارس مورد حمله های بی رحمانه قرار می گرفت و خانواده دانش آموزان دلگیر و نگران بودند خانم معلم قائمشهری بخاطر 200 کا شدن اینستاگرامش جشن زننده ای  گرفت و فیلم تاسفبارش منتشر شد .

کدخبر: 875910
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟