عکس لاکچری ترین جایگاه تماشاگر فوتبال ! / داخل جکوزی کنار نقطه کرنر !

تیم تروا در چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ فرانسه میزبان رن بود و این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. 

اتفاق خاصی در جریان این دیدار رخ نداد اما نکته‌ای که باعث شد این بازی مورد توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد، حضور خاص و ویژه دو هوادار در کنار زمین بود. 

این دو هوادار در حالی این بازی را از نزدیک تماشا کردند که در یک جکوزی سیار در آب نشسته بودند و با آسودگی خاطر و آرامش به تماشای این بازی مشغول بودند. هرچند، مشخصا قیمت پرداختی برای تماشای بازی با این امکانات و از این فاصله با بلیت عادی بسیار متفاوت است و ارزش بیشتری دارد.

تیم تروا

این جکوزی سیار در پشت نقطه کرنر نزدیک به دروازه سمت چپ زمین قرار گرفته بود و زمانی که بازیکنان دو تیم در هر نیمه برای زدن ضربه کرنر به این محل می‌رفتند، حضور این دو هوادار به خوبی مشخص بود. 

انتشار این تصاویر باعث شد که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مدعی شوند که دیدن چنین تصاویری فقط در لیگی مانند لیگ فرانسه ممکن است، چرا که مدیران برگزاری رقابت‌های این لیگ هم این مسابقات را چندان جدی نمی‌گیرند و به نوعی ارزش و احترامی که باید را برای دیدارهایی که در این لیگ برگزار می‌شود قائل نیستند. 

البته تعدادی از تماشاگران دیگر کشورهای اروپایی که از چنین امکاناتی بهره‌مند نیستند نیز مدعی شدند که دوست دارند چنین احساسی را تجربه کنند و حتی اظهار کردند که به این دو نفر حسادت می‌کنند.

منبع: ورزش سه

کدخبر: 822822
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟