رقیب عشقی و ترسناک فرشاد احمدزاده + عکس

فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس مدتی پیش ازدواج کرد. زن فرشاد احمدزاده در دنیای مدلینگ فعالیت دارد. کیانا محمدی همسر فرشاد احمدزاده بازیکن فعلی سپاهان می باشد که با توجه به زیبایی ظاهری خود در حرفه مدلینگ فعالیت دارد. فرشاد احمدزاده و همسرش یک سگ ترسناک و جذاب در خان دارند. در پایان خبر چند عکس دیگر از همسر فرشاد احمدزاده در صحرا را می‌بینیم.

فرشاد احمدزاده

این زوج پس از مدتی رابطه سرانجام در چهاردهم مرداد ۱۴۰۰ رابطه خود را رسمی کرده و ازدواج کردند.

گویا همسر بازیکنان فوتبال قصد دارند با استفاده از شهرت همسرانشان اینستاگرام به فعالیت پرداخته و فالوور جذب کنند

پیش از کیانا محمدی همسر مهدی قایدی،ستاره معصومی نیز با اشتراک عکس هایی از زندگی خصوصی اش در اینستاگرام مشهور شده است.

فرشاد احمدزاده بازیکن ملی‌پوش کشورمان که این روزها در تیم سپاهان اصفهان بازی می کند سال گذشته ازدواج کرد و تصاویری از مراسم عقد خود را به اشتراک گذاشت و بعد از گذشت یک سال انتشار تصاویر بدون حجاب و همسرش در فضای مجازی بسیار بحث برانگیز بوده و جنجالساز شده است نام همسر ایشان کیانا بوده که گفته می‌شود در عرصه مدلینگ فعالیت دارد در چند سال گذشته فوتبالیست هایی که ازدواج میکنند همسرانشان به شدت در فضای مجازی باعث جلب توجه می شوند و همین سبب می گردد که بازیکنان دچار حاشیه شوند.

فرشاد احمدزاده

همسر فرشاد احمدزاده کیست

فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیس که در حال حاضر در تیم فولاد بازی میکند روز گذشته مراسم عروسی خود را بر گزار کرد و متاهل شد.

در مردادماه مراسم عروسی دو پازیکن پرسپولیس برگزار شده که عروسی مهدی عبدی و فرشاد احمدزاده از جمله انها بوده است.

عکس های عروسی فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده که در سالهای اخیر حواشی زیادی در زندگی شخصی اش داشته است از جمله رابطه با ترلان پروانه بازیگر مطرح کشورمان که جنجال زیادی به پا کرد

فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه مدتی با هم در ارتباط بودند که یک فیلم هم از انها پخش شد که فرشاد احمدزاده این بازیگر را کول کرده بود و بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی به همراه داشت.

ترلان پروانه پیش از او با سعید عزت اللهی رابطه داشت که بعد از به هم زدن با او به فرشاد احمدزاده رابطه برقرار کرد.

در نهایت احمدزاده وارد زندگی زناشویی شده است و گویا میخواهد به دور از حاشیه در زندگی شخصی اش سرش به کارش باشد

فرشاد احمدزاده چندی قبل در محفلی دوستانه خبر از ازدواجش در آینده ای نزدیک داد و به دوستانش گفت نامزد کرده است. البته در آن مقطع مشخص نشد نامزد هافبک ریزنقش پرسپولیس کیست تا اینکه فیلم و عکسی از فرشاد احمدزاده با ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شد!

گفتنی است که فرشاد احمدزاده (زاده ۱ مهر ۱۳۷۱ در ارومیه) بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست هافبک و وینگر برای باشگاه فوتبال فولاد خوزستان بازی می‌کند. وی سابقه بازی در تیم‌های پارسه تهران، پرسپولیس، تراکتور، شلاسک وروتسواف و فولاد خوزستان را دارد.

گفتنی است که فرشاد احمدزاده چندماه پس از پایان رابطه با ترلان پروانه ازدواج کرد.

عکس‌های مراسم ازدواج لاکچری فرشاد احمدزاده

عکس های منتشر شده از مراسم ازدواج فرشاد احمدزاده بازیکن فعلی سپاهان و سابق فولاد و پرسپولیس را در ادامه ببینید.

فرشاد احمدی که مدتی رابطه اش با ترلان پروانه (بازیگر) حسابی جنجالی شده بود روز 14 مرداد 1400 با خانم دیگری ازدواج کرد و رسما به جرقه متاهلین پیوست

کیانا محمدی کیست؟

کیانا محمدی مدل ایرانی متولد دهه هفتاد در تهران است. او که در زمینه مدلینگ فعالیت دارد، به بدنسازی و ورزش های رزمی نیز علاقه مند است.

کیانا محمدی همسر فرشاد احمدزاده فوتبالیست و بازیکن سابق پرسپولیس است‌.

فرشاد احمدزاده

سوابق و شغل

ایشان چند سالی است در زمینه مدلینگ فعالیت کرد و مدل تبلیغاتی برندهای داخلی کشورمان برای روسری و شال و لباس و لوازم آرایشی بود، اما نامش بعد از ازدواج با فرشاد احمدزاده بر سر زبان ها افتاد. شغل او مدلینگ است، اما از مدل های معروف و چهره های مشهور نیست و بیشترین ها فعالیت هایش نیز د صفحه اینستاگرامش است. کیانا یک خواهر نیز به کیمیا دارد که او نیز در شبکه اجتماعی ایسنتاگرام فعالیت دارد و تصاویر و عکس های او در پیج شخصی اش منتشر شده است.

فرشاد احمدزاده

ماجرای ازدواج

خانم محمدی سال ۹۹ با فرشاد احمدزاده ستاره سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی تیم سپاهان ازدواج کرد. البته عکس های بی حجاب و فیلم لو رفته وی د شبکه های اجتماعی باعث جنجال شد.

فرشاد احمدزاده متولد ۱ مهر ۱۳۷۱ در ارومیه، بازیکن فوتبال و دانشجوی لیسانس رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه آزاد است که از ۱۲ سالگی فوتبال را از مقاومت ارومیه شروع کرد و تجربه بازی در پرسپولیس و تراکتور سازی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

گفتنی است که عکس‌ ها و فیلم‌ هایی از مراسم ازدواج فرشاد احمدزاده بازیکن، سابق پرسپولیس که این فصل در فولاد خوزستان توپ می‌ زد در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شد.

چند سال پیش شایعه دوستی و رابطه عاشقانه فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه با لو رفتن یک فیلم کوتاه منتشر شد. که بعدا از طرف هر دو تکذیب شد و صحت نداشته است.

فرشاد احمدزاده که مدتی رابطه اش با ترلان پروانه حسابی جنجالی شده بود روز ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ با خانم دیگری به کیانا ازدواج کرد و رسما به جرگه متاهلین پیوست

فیلمی از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده منتشر شد که حاکی از ارتباط نزدیک این دو نفر دارد. چندی قبل هم خبرهایی مبنی بر ارتباط ترلان پروانه با سعید عزت الهی بود که سعید عزت اللهی در رابطه با این خبر مصاحبه ای انجام داد و ولی ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرد. در ادامه به همه این موضوعات می پردازیم.

حال این سوال مطرح می شود که ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ازدواج کرده است؟ در هفته های اخیر، عکسی از فرشاد احمدزاده منتشر شده بود که درکنار هم تیمی هایش است و البته حلقه ای هم به دستش! در واکنش به این فضا، ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ، کامنت های اینستاگرامش را نیز بسته اند. در روزهای آتی باید شاهد واکنش ها از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده باشیم.

فرشاد احمدزاده در واکنش به شایعات پیرامون ازدواجش با ترلان پروانه در تلگرام نوشت: قضاوت کار خداست، من با هیچ کس فامیل نمیشم.

فرشاد احمدزاده

عکسی که رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده را لو داد

وقتی فرشاد احمدزاده جام قهرمانی پرسپولیس را بالای سر میبرد فکر نمیکرد که عکس روی صفحه گوشی اش جنجالی شود. گویا حاشیه های فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه تمامی ندارد و حالا عکسی از جشن قهرمانی پرسپولیس سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

فرشاد احمدزاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، در مراسم قهرمانی پرسپولیس، تصویری از ترلان پروانه، بازیگر سینما و صدا و سیما را، کنار جام قهرمانی نگاه داشته است.

کدخبر: 767438
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟