آتنه فقیه‌نصیری از دست رفت ! / برای خانم بازیگر دعا کنید

آتنه فقیه‌نصیری از بازیگران سرشناس کشورمان است. بازی آتنه فقیه‌نصیری در سریال بی نظیر "خانه سبز" هنوز در یادها مانده است. آتنه فقیه‌نصیری صفحه اینستاگرام ندارد. حضور آتنه فقیه‌نصیری در عرصه هنر و بازیگری بسیار کمرنگ شده است. دلیل حضور نداشتن آتنه فقیه‌نصیری را در سینما و تلویزیون ایران از زبان خودش بخوانید.

به گزارش رکنا، آتنه فقیه در سریال شمعدانی متوجه شد که به بیماری ام اس مبتلا است و از آن جا به بعد به مدت 3 سال از بازیگری خداحافی کرد. عکس هایی که اخیرا از او منتشر شد همه را متعجب و متاثر کرد. او نسبت به چند سال پیش بسیار پیر و شکسته شده است.

آتنه فقیه

آتنه فقیه

بیماری ام اس آتنه فقیه‌نصیری

چند وقتی است که خبری از آتنه فقیه نصیری در عرصه هنر نیست. او که به بیماری ام‌اس مبتلا است، فعلا قصدی برای کار در عرصه سینما، تئاتر یا تلویزیون ندارد.

فقیه‌نصیری در این باره گفته است: «خدا را شکر حالم خوب است و بیماری اذیتم نمی کند ولی ترجیح می دم به خاطر شرایط جسمانی ام کار نکنم و با وجود پیشنهادات فعلا قرار دادی برای کار بازیگری نمی بندم.»

آتنه فقیه نصیری اینستاگرام ندارد

فقیه نصیری اهل شبکه های اجتماعی نیست و گفت : «صفحه اینستاگرام ندارم و علاقه ای به حضور در هیچ کدام از شبکه های اجتماعی ندارم.»

منبع : خبرآنلاین

کدخبر: 752242 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟