مریم معصومی در کنار دوستش + عکس

مریم معصومی بازیگر معروف و خوشگل ایرانی است.مریم معصومی تا به حال در چند مجموعه ایفای نقش داشته اما مریم معصومی با بازی در سریال «سه دنگ سه دنگ» کاملا شناخه و مطرح شد.مریم معصومی هم نقش طنز بازی کرده و هم جدی. مریم معصومی نشان داد در هر دو مورد استعداد خوبی دارد و می تواند بدون حاشیه و با هنر خود بالا برود اما دقیقا بعد از شهرتش در اینستاگرام هم بسیار فعال و البته قرتی تر از قبل شد.

به گزارش رکنا، مریم معصومی عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد ، تغییر ظاهری خانم بازیگر با انگشتر بزرگ روی دستش همه را متعجب کرد.

مریم معصومی

مریم معصومی بازیگر خوش چهره و جوان در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری خاص را از خود و سگ عظیم الجثه اش در حال بازی به اشتراک گذاشت.

مریم معصومی

مریم معصومی

مریم معصومی

مریم معصومی با انتشار این عکس نوشت:

دعواست کی بیاد بغل

آخه کی دلش میاد به این زبون بسته ها بدی کنه یا از محبت دورشون کنه،

هر کدوم از اینا عین ما آفریده خدا هستن، پس حق زندگی دارن..

تورو خدا اینجوری نگاه کنید که خدا اینارو آفریده پس خواست اوست که باشن پس در امانت خدا سربلند باشیم

مریم معصومی در حال حاضر در تئاتر مشغول است و به تازگی هم از سفر خارج از کشورش بازگشته و مشخص است که وضع مالی خوبی هم دارد.

این بازیگر جوان در کل خوش پوش است و به تازگی هم تصویری از خود منتشر کرد و مثل همیشه جمله ای تامل برانگیز نوشت.

مریم معصومی (1)

مریم معصومی هنوز ازدواج نکرده  اما اگر از دنبال کنندگان او در اینستاگرام باشید استیکر حلقه را در بیو دیده اید. ضمن اینکه مریم خانم مدتی پیش هم تصویری در ماشین منتشر کرد که نشان دهد مردی در کنار او نشسته اما همچنان چیزی از آقای داماد رو نکرده است!

ناگفته نماند از ماشین و گوشی آیفون آقای شوهر معلومه پولدار و مرفه هم هستن.

مریم معصومی (3)

کدخبر: 745176 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟