جوان شدن فلور نظری با لباس شیک در اروپا ! / واقعا 53 ساله است؟!

فلور نظری بازیگر مطرح و سرشناش که همه فلور نظری را با نقش های مادرانه و بعضاً بدجنس اش در تلویزیون به یاد داریم این روزها فلور نظری با آنچه شما در ذهن دارید کاملا فرق کرده است. فلور نظری مدتی است که از ایران رفته و البته به قول خودش فلور نظری مهاجرت نکرده و فقط بین ایران و آلمان در رفت و آمد است.

فلور خانم 53 ساله در اروپا هر روز مشغول گشت و گذار است و به طبیعت می رود و یا در خیابان از جنب و جوش مردم فیلم می گیرد و جالب آنکه تقریباً هرکجا می رود این حضور خود را ثبت می کند و بعد فیلم ها و عکس هایی که گرفته را استوری یا پست می کند.

فلور نظری

البته تنها فرق این روزهای فلور خانم نقل مکان از ایران به آلمان نیست و آنچه بیشتر او را در کانون توجه قرار داده نوع پوشش و آرایش غلیظ و ایضاً فیلتر ایسنتایی همیشگی اوست.

به واقع شاید هیچکس فکرش را نمی کرد فلور نظری بازیگر آرام و بی حاشیه تلویزیون یکباره تبدیل به شاخ اینستاگرامی شود و رفتار و پوشش متفاوت او سوژه کاربران و صفحات اجتماعی شود. او حالا رسما یک شاخ اینستاگرامی است که بعید به نظر می رسد از این به بعد نقش خاصی در سریال ها و فیلم های صدا و سیما داشته باشد.

فلور نظری

همه ی حاشیه های فلور نظری به مصاحبه جنجالی او درباره فساد در سینما بر می گردد که هم صحبت هایش جنجالی بود و هم ظاهرش حاشیه ساز. او با ظاهری عجیب و جدید در لایو اینستاگرامی حاضر شد که باعث تعجب فالوورهایش شد و برخی رسانه ها هم کشف حجاب او را اعلام کردند اما خودش اعلام کرد که حجاب داشته و همه جا با روسری است.

فلور نظری

منبع: شایانیوز

آیا این خبر مفید بود؟