فیلم پیانو زدن و لباس های عجیب الناز شاکردوست در خانه !
حجم ویدیو: 2.16M | مدت زمان ویدیو: 00:00:17

الناز شاکردوست بازیگر خوش چهره سینما و تلویزیون ایران است .الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار جزو سلبریتی های اخیر شناخته شده بودند. سالها پیش الناز شاکردوست و گلزار دو ترکیب جذاب برای سینمای ایران بودند و فروش بسیار بالایی برای فیلم ها به ارمغان می آوردند . الناز شاکردوست وفعالیت خیلی زیادی در اینستاگرام و یا دیگر فضاهای مجازی ندارد. الناز شاکردوست فیلم جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش رکنا، ویدیو متفاوت از الناز شاکردوست که در حال خوشگذرانی و پیانو زدن و تفریح و پرش از ارتفاع است را ببینید. الناز شاکردوست چند مدت پیش دچار یک حادثه جدی بدنی بر سر صحنه فیلمبرداری شده بود که بعد از چند ماه توانست دوباره به بازیگری برگردد و خیلی پر قدرت ادامه بدهد و جوایز بسیاری را کسب کند. چند فیلم اخیر الناز شاکردوست بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و جزو فیلم های تاپ ایران در جشنواره های جهانی است.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست : بچه پولدار بودم

خانه مجلل الناز شاکردوست

بازیگر زنی که خیلی رک می گوید قبل از بازیگری وضع مالی خیلی خوبی داشته و بچه پولدار بوده است (پدرش برای او همه چیز خریده بود) : شاید برای شما جالب باشد که الناز شاکردوست از آن دسته بازیگرانی است که قبل از بازیگری هم وضع مادی خوبی داشته و به گفته خودش فقط به عشق بازیگری وارد سینما شده است نه برای کسب درآمد. این را می توان در رفتار خانم شاکردوست هم دید. او با اینکه شهرت زیادی دارد و محبوبیت قابل قبولی، نه در صفحه اینستاگرامش تبلیغات می کند و نه در تبلیغ ها و افتتاحیه های تجاری شرکت می کند و کلا در زمینه کسب درآمد از شهرتش کار خاصی نکرده است. او بیشتر در کارهای خیر شرکت می کند و یا از آنها در صفحه اینستاگرامش حمایت می کند و همچنین او یک خانه تقریبا ساده دارد و برعکس خیلی از بازیگران اهل فخر فروشی با اموال خود نیست.

محبوبیت خاص الناز شاکردوست در فضای مجازی

الناز شاکردوست (2)

بازیگری که جزو محبوب ترین های اینستاگرام است : محبوبیت بسیار زیاد الناز شاکردوست در اینستاگرام در مقابل حاشیه های بسیار کم او (برخلاف بسیار از بازیگران زن ایرانی که هر روز حاشیه ای جدید دارند) را به چهره محبوب تبدیل کرده است - فالوور زیاد و حاشیه های کم : الناز شاکردوست یکی از کم حاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است که چند میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و جالب است بدانید اصلا تبلیغ نمی کند و قید چند میلیارد پول را (بر خلاف دیگر بازیگران که از شهرت خود برای کسب درآمد از صفحه اینستاگرامشان بهره می برند) می زند و این نکته یکی از مهم ترین نکات جذابیت اوست. پدرش تاجر ابزار آلات صنعتی و مادرش خانم فاطمه محتشمی خانه دار می باشد ، یک برادر بزرگتر بنام علی و یک خواهر کوچک تر از خود بنام الیکا دارد. الناز شاکردوست هنوز ازدواج نکرده و مجرد است با این حال مدتی از علیرضا حقیقی دروازه بان سابقه پرسپولیس بعنوان همسرش نام می برند که صحت نداشت.

الناز شاکردوست

منبع: برخط نیوز

آیا این خبر مفید بود؟