افسانه پاکرو مراحل تغییر چهره اش را نمایش داد + فیلم
حجم ویدیو: 1.87M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15

افسانه پاکرو مدت زیادی است به ترکیه مهاجرت کرده است. افسانه پاکرو بعد از مدت ها دوباره در شبکه های اجتماعی فعال شده و افسانه پاکرو قصد دارد در زمینه مدلینگ فعالیت های بیشتری انجام بدهد. البته افسانه پاکرو در چند سال گذشته آنطور که انتظار می رفت و با توجه به زیبایی چهره اش فعالیت زیادی نداشته است و دقیقا مشخص نیست چرا افسانه پاکرو اینقدر کم پیدا شده بود. ، فعالیت نکرده بود. افسانه پاکرو اخیرا فیلمی را از مراحل آرایش کردن خود منتشر کرد.

به گزارش رکنا،افسانه پاکرو با انتشار ویدیویی صورتش را قبل و بعد از آرایش کردن نمایش داد تا مشخص شود چقدر از زیبایی صورتش طبیعی است.

این روزها زیبایی و مدلینگ افسانه پاکرو بازیگر زن مشهور سوژه شده و او که در ترکیه زندگی می کند ظاهرا قرار است در صنعت مدلینگ به موفقیت هایی دست یابد. او البته تا به امروز در چند فیلم و سریال ترکی بازی کرده است که البته در حد خودش به موفقیت های خوبی رسیده ولی پتانسیل شهرت و موفقیت های خیلی بیشتر را دارد.

افسانه پاکرو پاییزی

افسانه پاکرو در ترکیه چه می کند ؟

یکی از سوال هایی که همیشه کاربران و فالوورهای خانم پاکرو از او می پرسند این است که چرا زندگی خوبش در ایران را رها کرده و به ترکیه رفته است که تا به امروز پاسخ درستی به آن نداده ولی آنطور که مشخص است دلایل شخصی است و از جو سینمای ایران خوشش نمی آید. مدتی است که افسانه پاکرو به ترکیه مهاجرت کرده و در آنجا ساکن است. هرچند در برخی از فیلم های ترکیه ای حضور او تایید شده است اما نسبت به زمانی که در ایران بود خیلی کم کار و کم پیدا شده است. البته او اخیرا وارد فعالیت مدلینگ هم شده و با توجه به زیبایی خاصی که دارد می توان گفت شاید آینده اش در مدلینگ رقم بخورد.

افسانه پاکرو (4)

افسانه پاکرو دوست ندارد دیده شود

بازیگر زیبا و خوش استایلی که از دیده شدن فراری است ! افسانه پاکرو می گوید دوست دارد مردم او را نشناسند تا بتواند راحت در شهر قدم بزند و در میان مردم باشد. البته این اظهارات او با واکنش برخی از مردم رو به رو شد و گفتند تو آنقدر شناخته شده نیستی که مانند مهران مدیری و ... نتوانی میان مردم باشی. وقتی به مترو بروی احتمال اینکه کسی آنجا تو را بشناسد خیلی کم است پس راحت باش ! افسانه پاکرو مدتی پیش در یک مصاحبه جنجالی به روابط و شاخص های نامشروع انتخاب بازیگر در سینمای ایران اشاره کرده بود. بازیگر زیبا و جذاب و بدون حاشیه که در سکوت به هنر می پردازد - افسانه پاکرو (متولد 4 اردیبهشت 1362 در اهواز ) هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. افسانه پاکرو یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد، مجرد است ، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است ، عاشق بازیگری است و از شهرت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد.

افسانه پاکرو (2)

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 739678 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟