سفر مهراد جم به لندن / زایمان دنیا جهانبخت 48 ساعت بعد ! + عکس
حجم ویدیو: 2.23M | مدت زمان ویدیو: 00:00:18

مهراد جم به لندن می رود ؟ حالا که زایمان دنیا جهانبخت نزدیک شده است و چیزی به زایمان او نمانده است یکی از نزدیکان مهراد جم گفته است که مهراد جم برای رفتن پیش دنیا جهانبخت آماده شده است و مهراد جم می‌خواهد در هنگام تولد فرزندش حضور داشته باشد.مهراد جم خواننده جوان کشور است. مهراد جم یک شبه و با یک آهنگ به شهرت رسید.

مهراد جم

مهراد جم پس از آن گرفتار حواشی عجیب و غریبی شد که به رفتن او به ترکیه و ازدواجش با دنیا جهانبخت مربوط می شد. مهراد جم آن جا هم زیاد دوام نیاورد و دنیا جهانبخت را ترک کرد و به ایران و در کنار خانواده‌اش برگشت.حالا چیزی به تولد فرزند دنیا جهانبخت و مهراد جم نمانده که اخباری منتشر شده است که ثابت می‌کند مهراد جم قصد دارد در هنگام تولد در کنار همسر و فرزندش باشد.

مهراد جم

مهراد جم متولد 14 مرداد 1376 در آبادان ، خواننده و آهنگساز نوظهور است. از هنرمندان تازه به دوران رسیده است که از ترانه سرایی و آهنگسازی شروع کرد و حالا در قامت خواننده پاپ فعالیت می کند که بشدت هم هوادار پیدا کرده است

نام اصلی اش «محسن سعیدی کیا» می باشد که بعد از شروع فعالیت خود در عرصه ترانه سرایی نام هنری (مهراد جم) را انتخاب کرد تا راحت تر در یاد بماند.

مهراد جم

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع:بازاربورس

کدخبر: 738682 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟