نفیسه روشن آبی پوش شد + عکس

نفیسه روشن چهره جنجالی و البته بازیگر سینما و تلویزیون است که این روز ها بیشتر او را در فضای مجازی و اینستاگرام می بینیم. چند روزی بود که بعد از حواشی ازدواج دوم و عشق و عاشقی های نفیسه روشن در راه کربلا، خبری از او نبود اما دوباره نفیسه روشن با موضوعاتی جدید به عرصه برگشت!نفیسه روشن به تازگی تصاویری از خود منتشر کرد که با آرایشی غلیظ و خاص می باشد. ناگفته نماند جدا از میکاپ سنگین و عروس واری که کرده لباس و تاج جالب و طراحی شده ای هم نفیسه روشن دارد که نظر کاربران را به خود جلب کرد.

نفیسه روشن (2)

این روز ها سرویس اینستاگرام همه دنیا را گرفته، ایرانیان هم از این ماجرا عقب نمانده و حسابی در حال ترکوندن تو این فضا هستند. حالا اگر بازیگر هم باشی و معروف دیگر چه بهتر ده هیچ از بقیه جلوتری! خیلی از هنرمندان ما به شغل مدلینگ حال چه در استایل و چه در میکاپ روی آورده اند خیلی ها هم تبلیغات گسترده ای انجام می دهند که به طبع درآمد بسیار بالایی هم دارد.

نفیسه روشن (3)

نفیسه روشن در کپشن این پست نوشت: ملکه ها ملکه می سازند!

خانم بازیگر با این همه میکاپ و روتوش و عکاسی حرفه ای باید هم خود را ملکه بداند. ناگفته نماند یکی از کاربران به شوخی در نظرات این پست نوشته بود: کربلایی نفیسه!

نفیسه روشن (4)

چنین شوخی هایی بیشتر حالت تمسخر دارند که البته مقصر اصلی آن هم خود بازیگر است که به طور مثال ابتدا با هدف کربلا و زیارت میرود و بعد از کلی خودنمایی می آید و از عشق و عاشقی بین راهش توضیح می دهد ان هم با کلی آب و تاب!

نفیسه روشن (1)

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: شایانیوز

کدخبر: 737846
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟