نامزد روس پویان مختاری
حجم ویدیو: 3.68M | مدت زمان ویدیو: 00:00:30

پویان مختاری از خوانندگان ایرانی است. پویان مختاری به خارج از ایران مهاجرت کرده است. پویان مختاری از طریق سایت های شرط بندی به درآمدی میلیاردی رسیده است. هربار پویان مختاری از لباس ها و ماشین هایش رونمایی می کند.  پویان مختاری زندگی در ایران را ارزان می داند.

به گزارش رکنا، پویان مختاری برای خرید خوراکی های ضروری زندگی به یکی از فروشگاه های لندن رفته و ثابت می کند که زندگی کردن در ایران چقدر گران است. او نمک را به پوند قیمت می کند و قیمت آن ها به 100 هزار تومان بیان می کند ، بعد به کنایه می گوید: حالا بگویید زندگی در ایران گران است!

او می گوید ساده ترین چیزهایی که در ایران فراوان یافت می شود (مثل ادویه) و اقشار جامعه استفاده می کنند در لندن برای طبقه خاصی است و مردم سطح پایین توانایی خریدشان را ندارند. همینطور مثال های زیادی در زمینه گوشت و سایر خوراکی های ضروری زندگی می زند که البته به دلیل حضور نامزدش با ظاهر منشوری قادر به پخش کامل ویدیو خرید او نیستیم.

پویان مختاری می خواهد بلاگر شود

پویان مختاری

پویان مختاری سعی دارد بلاگر در یوتیوب و اینستاگرام شود و بیشتر به سمت ویدیوهای سبک زندگی برود و محیط صفحه اش که مطالب مستهجن زیادی دارد کمی با چاشنی سبک زندگی ترکیب کند. البته این را هم بگوییم صفحاتی که در زمینه سبک زندگی کار می کنند کسب درآمد بسیار عالی دارد و ارزش تبلیغاتی انها چند برابر است. به نظر می رسد دنیا جهانبخت و پویان مختاری در آینده ای نزدیک یک بلاگر حرفه ای شوند و بیشتر به سمت کسب درآمد از صفحه خود با تبلیغ محصولات خانه و زندگی حرکت کنند. مدتی قبل تصاویری از پویان مختاری و آناشید حسینی مدل محجبه اینستاگرامی که در ترکیه و امارات زندگی می کند منتشر شد و ظاهرا این دو نفر می خواستند با یکدیگر ازدواج کنند. ولی بعد از دستگیری های ترکیه و بهم ریختن اوضاع پویان به کشورهای دیگر فرار کرد و آناشید هم مثل گذشته فعالیت های خود را ادامه می دهد. پویان مختیاری متولد 8 مهر 1369 در خوزستان ، خواننده و چهره مجازی است.

پویان مختاری

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 736567 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟