عکس باورنکردنی بهاره رهنما بدون یک کیلو آرایش / شوکه می‌شوید !

بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه اما با نمک ایرانی است که سال هاست بهاره رهنما را در سینما و تلویزیون کشورمان دیده ایم. اما اتفاقی که افتاد تغییر زمین تا آسمانیه بهاره رهنما است به خصوص پس از ازدواجش با حاجی! بهاره رهنما زمانی که هنوز همسر پیمان قاسم خانی بود به گفته خود 130 کیلو وزن داشت و اینکه اصلا کسی او را جز قالب بازیگری نمیشناخت، اما حالا بهاره رهنما خود را به وزن 70 کیلو رسانده و به جایگاهی رسیده که چند برند را اداره می کند و روزانه آنقدر سرش شلوغ است که پست و استوری اش لحظه ای خالی نمیماند!

بهاره رهنما

اما نکته جالبی که در این میان است تغییر بهاره خانم قبل و بعد حاجی است. بهاره به گفته خود پدرش با هر دو ازدواجش مخالف بوده زیرا معتقد بود دخترش کامل است و اصلا نیازی به شوهر ندارد! اما حالا در ادامه تصویری که زمان خواستگاری از او منتشر شده را با حالا مقایسه می کنیم.

اما در ادامه بهاره رهنما گفته بود:‌ ولی زمانی که همسر دومم با پدر و مادرم صحبت کرد، نظر آنها به کلی تغییر کرد. حتی مادرم گفت تا پشیمان نشده، بله را بگو.

بهاره رهنما

صحبت اینجاست مگر حاجی چه داشته و یا چه کرده که بهاره را از این رو به آن رو کرد و حالا رهنما با وجود اینکه چندان مورد علاقه مخاطبین نیست اما در کسب و کار و زندگی موفق و در حال پیشرفت است.

بهاره رهنما و حاجی

بهاره رهنما خیلی کم پیش می آید که تیپ های معمولی و ساده بزند اما به جایش تا دلتان بخواهد استایل هایی رنگی و نه چندان جذاب دارد و مورد تمسخر و انتقاد کاربران قرار میگیرد.

بهاره رهنما

البته بهاره خانم خیلی هم از حواشی ای که برایش ایجاد می شود بدَش نمی آید. او با همین حواشی و بر سر زبان افتادن توانست پیج اینستاگرامی خود را به حدود 5 میلیون فالوور برساند و از طریق تبلیغات کسب درآمد بسیار بالایی داشته باشد. از آن طرف هم همسرش آقای عباسی که دارنده برند آرایشی بهداشتی ژاکسی است بسیار بسیار دیده و معروف تر شد!

بهاره رهنما

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: شایانیوز

آیا این خبر مفید بود؟