عکس جدید از بهنوش طباطبایی !

بهنوش طباطبایی دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است. بهنوش طباطبایی  عاشق سفر است. رنگ مورد علاقه بهنوش طباطبایی آبی است. بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 است. عکس های متفاوتی از بهنوش طباطبایی را در ادامه آورده ایم.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی را بهتر بشناسید

بهنوش طباطبایی بازیگر زن جوان و زیبای سینما و تئاتر که در روز های مجردی بعد از طلاقش را سپری می کند.

بهنوش طباطبایی اهل حواشی و خودنمایی نیست اما گاهی خواسته یا ناخواسته وارد حاشیه می شود اما در کل بازیگری آرام و محبوب است. بهنوش خانم این روزها بیشتر از همیشه مشغول ورزش کردن است و اوقات فراغت خود را یا در کنار خانواده اش می گذراند و با خواهرزاده هایش به تفریح و خوشگذرانی می رود و یا اینکه در کنار نارنگی گربه خپل و پشمالویش است.

بهنوش البته بسیار هم اهل فضای مجازی است و تقریبا هر یکی دو روز یک پست یا استوری اینستاگرامی منتشر می کند.

هنوش

بهنوش البته انگار خیلی به حجاب اعتقادی ندارد و بسیاری از تصاویری و استوری هایی که منتشر می کند حجاب و پوشش مناسبی ندارد. او به تازگی هم یک عکس استوری کرده که با آرایش کامل بسیار زیبا و دلربا شده است. البته آنچه که در این عکس مورد توجه کاربران قرار گرفت عمل سانترال لب بهنوش بانو بود که چهره او را بسیار دلنشین تر کرد.

بهنوش خانم یک تفاوت عمده هم نسبت به بسیاری از همکاران خود دارد و آن هم اینکه او جزو معدود بازیگران سینما است که در کنار حرفه بازیگری تحصیلات آکادمیک خود را هم تا سطح عالی ادامه داده و اکنون دانشجوی دکتری روانشناسی است.

بهنوش طباطبایی بازیگر

خانم بازیگر بعد از طلاق جوان تر شد؟

خانم بازیگر ظاهرا پس از طلاق جوان تر شد و نه تنها ناراحت نبود و نیست بلکه دائما در حال گش و گذار و عکاسی می باشد. بعد از حواشی اخیر در رابطه با جدایی «بهنوش طباطبایی» از «مهدی پاکدل» این بازیگر زیبا روی جوان در جشنواره ی فجر 1395 با روحیه ای شاد ظاهر شد.

پاکدل طباطبایی

«بهنوش طباطبایی» و «مهدی پاکدل» حدودا 5 سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما به مانند بسیاری از زوج های جوان که این روزها دور و برمان فراوان از آنها می بینیم زندگی زناشویی این دو نفر هم نتوانست بیشتر از این دوام بیاورد و این دو نفر تصمیم به جدایی گرفتند.

به مانند اغلب جدایی های هنری خبر جدایی این زوج هم ابتدا در قالب شایعات بود که منتشر شد و با اتفاقی که در صفحات اجتماعی این دو نفر افتاد این شایعه پررنگ شد.

منبع : شایا نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 734513
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟