رفتار  عادی بهنوش بختیاری + فیلم
حجم ویدیو: 1.14M | مدت زمان ویدیو: 00:00:09

 بهنوش بختیاری بازیگر پرحاشیه ایرانی است که بیشتر او را با بازی در نقش های طنز تلویزیونی می شناسیم. بهنوش بختیاری سال هاست که در این حرفه فعالیت دارد. بهنوش بختیاری از فعال ترین هنرمندان در فضای مجازی است. بهنوش بختیاری تا به حال از همسر خود رونمایی نکرده است. بهنوش بختیاری اخیرا فیلم جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش رکنا، بهنوش بختیاری بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما ویدیویی از خودش منتشر کرده که خود را سوژه کاربران شبکه های اجتماعی کرده است.

بهنوش بختیاری در چند سال اخیر صحبت های سیاسی و اقتصادی را مطرح کرده که بعد از هر کدام مجبور به معذرت خواهی از مردم شده است ! بهنوش بختیاری در این سالهای اخیر فعالیت تلویزیون بسیار کمی داشته و بیشتر به سمت تئاتر و فیلم های سینمایی رفته و البته به سمت تجارت های متفاوت مثل جواهرات ! او طرفداران بسیار زیادی دارد و خب می خواهد مثل شاهرخ استخری وارد بیزنس طلا شود.

بهنوش بختیاری خطاب به مردم : همینه که هست !

بهنوش بختیاری

در اظهار نظری جنجالی و حاشیه ساز بهنوش بختیاری خطاب به مردم گفت وضعیت اقتصادی همینه که هست قرار نیست هم بهتر بشه، شاد باشید و لذت ببرید از زندگی که این پیام او با واکنش بد مردم مواجه شد. بهنوش بختیاری معمولا مردم را به شادی دعوت می کند و خودش هم بازیگر پر انرژی هست و جالب است بدانید او دست به خیر است و کارهای خیر بسیار زیادی انجام داده و همچنین برای شادی سالمندانی که در خانه های سالمندان غریبانه افتاده اند تلاش زیادی می کند. غم رو که همه دارن دیگه اونکه خنده بیاره برامون کجاست، اونکه گم شده توی کوچه ها و صدای خنده ش از دور میاد. به هم قول بدیم شاد بمونیم. اگر بخوای به بالا دستات پز بدی فایده نداره، چون اونا همیشه به چشم حقارت نگاهت میکنن… اگه بخوای به پایین دستیا پز بدی حسادتشون رو تحریک کردی… پس خود خود خودت باش با هر عقیده ای…. تنها قلب باز و تکلیف روشن است که به انسان إرامش میدهد…و در هر شرایطی احترام انسانها واجب است… واجب ...

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 731882
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟