شبی که کریم باقری فرشته نجات علی دایی شد

علی دایی  بازیکن فوتبال کشورمان و بازنشستهٔ تیم ملی ایران است. علی دایی سابقه حضور در لیگ‌های ستارگان قطر، امارات و بوندسلیگا آلمان را هم دارد. علی دایی در حال حاضر  مربی فوتبال، تجارت‌پیشه، کارآفرین و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پوشاک ورزشی به نام خود یعنی  "دایی" است.  علی دایی  بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران به‌شمار می‌رود. کریم باقری فرشته نجات علی دایی شد.

 به گزارش رکنا، تیم ملی فوتبال کشورمان که با کسب دو پیروزی صدرنشین گروه خود در پیکارهای انتخابی جام جهانی است برای رسیدن به سومین پیروزی و ماندن در صدر گروه‌ باید پنجشنبه‌ شب مقابل امارات صف‌آرایی کند.

امارات تا اینجای کار فقط دو امتیاز به دست آورده ولی قطعاً نباید آنها را حریفی ضعیف و از پیش باخته تلقی کرد.

اگرچه دیدارهای فوتبال ایران و امارات سابقه ۴۱ ساله دارد اما شهر دوبی فقط یک مرتبه میزبانی را برعهده داشته است. ۲۹ آبان سال ۱۳۸۷ در مرحله نهایی پیکارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ تیم ملی ایران با هدایت علی دایی در دوبی به مصاف امارات رفت.

این مسابقه تا دقایق پایانی با یک گل به نفع میزبان بود ولی کریم باقری با گل فوق‌العاده حساسی که به ثمر رساند، مانع از ناکامی شاگردان دایی شد. بدون شک مربی کنونی تیم ملی هرگز آن مسابقه و گل مهمی که به ثمر رساند را فراموش نخواهد کرد.

منبع: فوتبالی

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟