بهاره رهنما پای در مسیر زشتی گذاشت ! + فیلم تحقیرآمیز
حجم ویدیو: 1.43M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه فضای مجازی است . بهاره رهنما پاییز را بهانه کرد و با آغاز این فصل جدید عکسی با استایل بسیار عجیب و نامناسب به همراه متنی عاشقانه را منتشر کرد. بهاره رهنما این روز ها با تبلیغات و ویدیوهای مختلف خودش را سوژه کاربران کرده است . بهاره رهنما به خاطر حواشی های اخیرش با موجی از انتقادات رو به رو شده است.بهاره رهنما در اینستاگرام درآمد خیلی زیادی دارد.

به گزارش رکنا، حتما در فضای مجازی تبلیغات فروش پکیج های موفقیت را دیده اید، متاسفانه خانم رهنما هم به جمع تبلیغ کنندگان این افراد پیوسته اند.

ادامه تبلیغ را به دلیل اینکه آدرس پیج را ذکر میکند حذف کرده ایم. حرکتی از بهاره رهنما که باعث انتقادات بسیاری از طرفداران او شد. او فعالیت بسیار زیادی در صفحه اینستاگرامی خود دارد و به جرات می توان گفت یکی از فعال ترین چهره های اینستاگرامی ایرانی است که بیشتر فعالیت او هم به تبلیغ و ایجاد حاشیه می گذرد.

البته او فقط تبلیغ برندهای دیگران را انجام نمی دهد چرا که خودش نیز چند کسب و کار در زمینه زیبایی و کارهای بانوان دارد که برای آنها نیز تبلیغات زیادی انجام می دهد.

بهاره رهنما بدون خرید پکیج های موفقیت خودش موفق شده ! با دیدن این تبلیغات فکر نکنید او می خواهد راز موفقیتش را به شما بگوید ! خیلی از بازیگران بعد از موفقیت های بهاره رهنما در اینستاگرام میخواهند مثل او شوند و اینستاگرام خود را به ماشین پولسازی تبدیل کنند.

 واکنش ها به بهاره رهنما فقط درباره فخر فروشی نیست، طلاق و ازدواج او و رابطه ی جدیدش که به مردم نشان می دهد بعد دیگری از زندگی اوست.بعد از طلاق بهاره رهنما حاشیه های بسیار زیادی برای او به وجود آمد که این حاشیه ها در کنار همه بدی هایش خوبی های خودش را هم داشت که صفحه اینستاگرام او چند میلیون فالوور کسب کند و به ماشین پولسازی تبدیل شود.

 بهاره رهنما در صفحه اش تیپ های شاد و جوان پسند می زند (که اکثر آنها تبلیغات مدلینگ است) به همین دلیل مردم از حاجی شوهرش انتقاد می کنند که چرا اجازه می دهد این تصاویر را منتشر کند و حاجی شوهرش گفته من کاملا با راهی که او می رود موافقم و پشتیبان او هستم.

منبع: برخط نیوز

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟