جنجال طلاق مریم کاویانی از آقای دیپلمات ! + فیلم اقرار رامین مهمانپرست و خانم بازیگر !
حجم ویدیو: 12.53M | مدت زمان ویدیو: 00:01:42

 مریم کاویانی بازیگر خوش چهره و بی حاشیه ایرانی است. مریم کاویانی یکی از بازیگران بی حاشیه است. مریم کاویانی اخیرا به کرونا مبتلا شده است. مریم کاویانی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. اخیرا شایعاتی درباره طلاق مریم کاویانی از همسر دومش در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش رکنا، اخیرا اخباری مبنی بر طلاق مریم کاویانی و همسر دومش ، رامین مهمانپرست در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده که درستی آن از طرف آنان تایید یا تکذیب نشده است.

مریم کاویانی

اما این سوال مطرح است که این شایعات از کجا شکل گرفته اند؟

مریم کاویانی اخیرا با انتشار پست و استوری هایی از ابتلایش به کرونا خبر داد. اما در این استوری در توضیحی درباره مراحل درمانی اش به بخشی اشاره کرد که در منزل به تنهایی زندگی می کند. او گفت: «با مثبت شدن تست کرونا ، من شانس آوردم که تنها زندگی می کردم! پسرم پیشم نبود و مادرم در منزل خودشان بودند و این تنها بودن من باعث شد آسیب به اطرافیانم نزنم»

از طرفی هم رامین مهمان پرست در گفتگویی سختی های زندگی یک سیاستمدار را ذکر کرد و گفت دنیای سیاست از محدودیت ها و چهارچوب هایی برخودار است اما دنیای هنر آزادی های بیشتری دارد.

صحبت های این دو زوج در کنار هم و تنها بودن مریم کاویانی در خانه باعث ایجاد شاعبه هایی از طلاق آن ها شد.

مریم کاویانی

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد تیر ماه ۱۳۴۹ در اهواز اسـت.

کاویانی دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری می باشد.

مریم کاویانی

پدر و مادرش اهل بابل بوده ودر یک خانواده ۴ نفره با یک برادر کوچک تر از خودش زندگی میکند

. شغل اصلی او پرستاری بوده ودر اولین بار درسال ۱۳۸۱ با حضور در مجموعه رویای جوانی بـه کارگردانی نادر مقدس و نویسندگی انوشه منادی بازیگری را تجربه کرد.

مریم کاویانی بعد ها درسال ۱۳۸۴ با حضور در مجموعه تلویزیونی او یک فرشته بود، بـه کارگردانی علیرضا افخمی بـه خوبی دیده شد.

مریم کاویانی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 725934 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟