عکس نفیسه روشن در کنار دوستش

نفیسه روشن از بازیگران کشورمان است که حواشی زیادی پیرامونش مطرح شده است. نفیسه روشن ازدواج کرده بود اما درنهایت نفیسه روشن طلاق گرفت. نفیسه روشن صحنه هایی از فیلم عروسی اش را منتشر کرده بود. نفیسه روشن عکس جنجالی دیگری را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، نفیسه روشن عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. در این عکس نفیسه روشن در کنار یکی از دوستانش در حال غذا خوردن در رستوران است.

نفیسه روشن

حضور نفیسه روشن در اینستاگرام

چند سالی می شود که تبلیغ های اینستاگرامی بسیار پر درآمد شده و خانم های بازیگر هم از این روش عقب نمانده و استفاده می کنند. البته در این روز های کرونایی خرید های آنلاین به دلیل راحتی و عدم حضور در مکان های عمومی روشی درست است اما یکسری از اشخاص رقم هایی بسیار بالا برای انجام تبلیغ دریافت می کنند که قطعا هنرمندان از این دسته افراد نیز هستند.

نفیسه روشن هم به تازگی خیلی ریز و زیر پوستی با انتشار عکسی از خود تبلیغ یک فروشگاه اینترنتی را نیز انجام داده است.

تبلیغ مجله نفیسه روشن

نفیسه روشن در چه محله ای متولد شد؟

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است. پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش بود و برادرش هم‌اکنون مهندس پرواز می‌باشد.

وی مدتی است که از همسرش طلاق گرفته و در حال حاظر تنها زندگی می کند.

نفیسه روشن از حیوانات درنده نمی ترسد

نفیسه روشن با بچه ببر

نفیسه روشن با شیر

نفیسه روشن علاقه زیادی به حیوانات درنده و خطرناک دارد و در پیج اینستاگرامش هم عکس هایی در کنار حیوانات و در طبیعت نیز دارد. نفیسه روشن برخلاف آنچه که درتلوزیون آرام و ساده نشان می دهد، بسیار اهل حاشیه و جنجال است.

نفیسه روشن با کروکودیل

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 723098 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟