فیلم سمی از طرفداران محمدرضا گلزار ! / گلزار نباشه ماهم میمیریم! + باورنکردنی
حجم ویدیو: 16.17M | مدت زمان ویدیو: 00:02:12

محمدرضا گلزار از سوپراستارهای ایران است. محمدرضا گلزار ورزشکار و بدنساز است. محمدرضا گلزار همچنان جزو محبوب ترین بازیگران از نظر مردم است. برخی از جوانان طرفدار دو آتشه محمدرضا گلزار هستند. در یکی از مصاحبه هایی که از محمدرضا گلزار در فضای مجازی منتشر شده است طرفداران او به خاطر نبودنش گریه می کنند.

به گزارش رکنا، در یک مصاحبه قدیمی از طرفداران نوجوان محمدرضا گلزار می پرسند اگر روزی او در این دنیسا نباشد شما چه می کنید؟

پاسخی که طرفدارانش می دهند برای مردم جالب و شنیدنی بوده است. برخی از آن ها به گریه می افتند و برخی دیگر جهان بدون محمدرضا گلزار را تصور نمی کنند. اما در این میان واکنش آن ها برای خاطبان بسیار جالب بوده است و پاسخ های متفاوتی را به این ویدئو دادند.

محمدرضا گلزار و باشگاه های والیبال

محمدرضا گلزار (زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۵۶) بازیگر، نوازنده، خواننده و مدل ایرانی است. اصلیت او آذربایجانی و متولد تهران است. او در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده است. وی در لیگ برتر والیبال ۱۳۸۷ به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می کرد.

تحصیلات محمدرضا گلزار

محمد رضا گلزار

تا سال سوم دبیرستان در رشتهٔ ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشتهٔ مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشتهٔ تجربی رفت و به قصد رشتهٔ دندان پزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت. او فارغ التحصیل رشتهٔ مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

محمدرضا گلزار و فعالیت موسیقی

گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتارنواز با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است. عکسی از تیپ استقلالی گلزار که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟