گره خوردن مهناز افشار همه راخنداند! + عکس خاص

مهناز افشار در اینستاگرام و توییت بسیار فعال است.مهناز افشار یکی از چهره های محبوب سینما و تلویزیون بود که از ایران مهاجرت کرد. مهناز افشار عکس های مختلفی از خود در فضای مجازی منتشر کرد. مهناز افشار چندی پیش درباره برگشت خود سخن گفت.عکس جدید مهناز افشار منتشر شد.
به گزارش رکنا، مهناز افشار عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. ژست عجیب این بازیگر تعجب همه را برانگیخت. او با انتشار این عکس نوشت:

مهناز افشار

گاهی برای معمولی‌ترین و ساده ترین و صادق‌ترین خنده‌ها و شادیهای فردی و اجتماعی قدیمی دلتنگ میشی.

برای همه آنچه که وقتی داشتیش لحظه‌ای به

نداشتنش فکر نمیکردی!

باید دوباره ساخت دوباره تازه شد

مهناز افشار به ایران برمی گردد؟

مهناز افشار

مهناز افشار در گفتگویی که درباره بازگشت به ایران خود داشته ادعا می کند که هروقت بخواهد می تواند بدون مشکل به ایران برگردد و دلیل اینکه تا به حال برنگشته این است که پیشنهاد فیلم جالبی به او نشده است !

برخلاف مهناز افشار اما برخی از بازیگران و برخی از مردم می گویند که مهناز افشار مشکل حقوقی دارد و اگر به ایران بیاید دستگیر می شود به همین دلیل است که می ترسد به ایران برگردد.

حجاب مهناز افشار پس از مهاجرت

مهناز افشار

مهناز افشار که چند سال است از ایران مهاجرت کرده هر سال حجاب کمتری استفاده می کند و مدتی پیش به فکر بازگشت به ایران بود و تا ترکیه هم آمد ولی بعد از آن دوباره به کشور خودش بازگشت و اینبار تصاویری بدون حجاب منتشر کرد که رسانه ها گفتند ظاهرا او از بازگشت به ایران ناامید شده است.

مهناز افشار با آتش بس مشهور شد

خانم مهناز افشار بازیگر پرحاشیه سینما در 21خرداد 1356 در تهران متولد شد. مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشته تجربی گرفت و بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان تعلیم و با گمشده وارد دنیای بازیگری شد او با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید.

مهناز افشار

سابقه مهناز افشار در کری خواندن

بسیاری از سلبریتی‌های ایرانی طرفدار یکی از تیم‌های استقلال و پرسپولیس هستند.

یکی از معروف‌ترین بازیگران ایرانی استقلالی، مهناز افشار است.

او در گذشته علاقه‌اش به آبی‌ها را پنهان نکرده.همین تیرماه امسال و بعد از برد استقلال مقابل پرسپولیس در دربی، مهناز افشار عکسی از خودش منتشر کرد و بابت برد تیمش برای پرسپولیسی‌ها حسابی کری خواند.

در فیلم آبی به رنگ آسمان که به تاریخ باشگاه استقلال اشاره دارد، مهناز افشار نیز به عنوان یکی از راویان این فیلم حضور داشت.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 719621 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟