ماشین لاکچری هدیه تولد الناز شاکردوست ! + فیلم
حجم ویدیو: 6.98M | مدت زمان ویدیو: 00:00:57

الناز شاکردوست بازیگر زن مشهور و محبوب ایرانی است . الناز شاکردوست در واکنش به ثروتمند شدنش از راه بازیگری درباره پولدار بودن خانواده اش صحبت کرد.این طور که خانم الناز شاکردوست توضیح می دهد قبل از اینکه بازیگر شوند خودشون بچه پولدار بودن و الناز شاکردوست نیازی به بعد مالی بازیگری نداشته اند وپولدار بودن خانواده اش که ربطی به بازیگری الناز شاکردوست ندارد.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر زن مشهور می گوید که عکس مشهوری که عینک ته استکانی دارم و می گویند الناز شاکردوست قبل از عمل است مربوط به گریمم در یک فیلم است و دشمنان من این تصویر را به این صورت به مردم معرفی کرده اند که الناز شاکردوست قبل از بازیگری بی پول و زشت بود و حالا خوشگل و پولدار شده است.

این گفته های الناز شاکردوست درباره وضعیت مالی خانوادگی اش از آنجا قابل تایید است که ایشان هیچ نگاه مالی به صفحه پرمخاطب اینستاگرامش ندارد. الناز شاکردوست یکی از کم حاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است که چند میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و جالب است بدانید اصلا تبلیغ نمی کند و قید چند میلیارد پول را (بر خلاف دیگر بازیگران که از شهرت خود برای کسب درآمد از صفحه اینستاگرامشان بهره می برند) می زند و این نکته یکی از مهم ترین نکات جذابیت اوست.

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

شغل پدر الناز شاکردوست چیست ؟ پدرش تاجر ابزار آلات صنعتی و مادرش خانم فاطمه محتشمی خانه دار می باشد ، یک برادر بزرگتر بنام علی و یک خواهر کوچک تر از خود بنام الیکا دارد. الناز شاکردوست هنوز ازدواج نکرده و مجرد است با این حال مدتی از علیرضا حقیقی دروازه بان سابقه پرسپولیس بعنوان همسرش نام می برند که صحت نداشت

النازشاکردوست

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع : برخط نیوز

آیا این خبر مفید بود؟