لو رفتن دروغ زشت نفیسه روشن به مردم + فیلم
حجم ویدیو: 7.09M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58

نفیسه روشن بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون است . نفیسه روشن حالا به لطف حاشیه هایی که داشت یکی از چهره های مشهور اینستاگرام فارسی است . نفیسه روشن قبل از این که در اینستاگرام خودش شاخ مجازی شود درباره شاخ های مجازی چه می گفت ؟ نفیسه روشن حالا دقیقا خودش با همین اداهایی که می گوید شاخ اینستاگرام شده است  و به فالوور میلیونی رسیده و کسب درآمد  نفیسه روشن آغاز شده است.

نفیسه روشن

نفیسه روشن می گوید حتی بچه اش را هم نمی گذارد وارد اینستاگرام شود ولی حالا خودش یکی از فعالین اینستاگرام است. این تناقض نشان می دهد که نفیسه روشن (یا کلا بازیگران و افراد منتقد اینستاگرام) تا وقتی بر علیه اینستاگرام هستند که از درآمد در جریان آن بی بهره هستند و همینکه خودشان هم به فالوور زیاد و پول برسند تفکراتشان را عوض می کنند.

نفیسه روشن

اعلام جنجالی خبر طلاق از تخت بیمارستان و شروع حاشیه ها وشهرت : نفیسه روشن مدتی قبل ویدیویی از مراسم ازدواجش منتشر کرد و بعد از آن خبر طلاق و حال بدش را گفت ! اظهار نظر های جنجالی او خطاب به افرادی که آنها را باعث و بانی طلاقش معرفی می کرد باعث شد که به یکی از چهره های جنجالی شبکه های اجتماعی تبدیل شود.

نفیسه روشن

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع :برخط نیوز

آیا این خبر مفید بود؟