عکس پشت پرده تئاتر با حضور همزمان همایون شجریان و سحر دولتشاهی

همایون شجریان از هنرمندان بسیار محبوب کشورمان در عرصه موسیقی است. همایون شجریان شخصیت آرام و به دور از حاشیه ای دارد. شایعاتی درباره ازدواج همایون شجریان با سحر زکریا مطرح است. عکس های مختلفی از همایون شجریان در کنار هنرمندان منتشر شده است. برای مثال در یکی از این عکس ها سحر دولتشاهی را در کنار همایون شجریان مشاهده می کنید.

مهناز افشار با همایون شجریانچ

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاهی بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.

حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

همکاری همایون شجریان با کامکار

همایون سال های زیادی نیز از تجربیات استاد اردشیر کامکار در زمینه کمانچه بهره بهرد و بعدا در آلبوم ناشکیبا در سال 1383 با وی همکاری داشت.

همایون شجریان و دخترش یاسمین

همایون شجریان و دخترش یاسمین

تفریحات همایون شجریان

من بعد از سینما ، تئاتر را هم خیلی دوست دارم و هربار که فرصتی پیش بیاید ، حتما به دیدن نمایش ها می روم و جزو برنامه هایم هست.

علاقه همایون شجریان به بازیگری

خودم به بازیگری علاقه دارم ، اما هیچ وقت جراتش را پیدا نکرده ام.

به نظرم آدم باید یا واقعا دست پر باشد یا اصلا وارد این حرفه نشود. من هم چون این توانایی را هیچ وقت در خود ندیده ام به سمت بازیگری نرفتم.

همایون شجریان و خواهر زاده اش آوا مشکاتیان

همایون شجریان و خواهر زاده اش آوا مشکاتیان

دوستان سینمایی همایون شجریان

اغلب سینماگران از دوستان نزدیک و صمیمی من هستند ، پرویز پرستویی ، گلاب آدینه ، گوهر خیراندیش و نیکی کریمی از جمله دوستان سینمایی من است.

در میان بچه های تئاتر سیامک صفری ، بهناز جعفری و بسیاری دیگر ، می دانم هر اسمی هم بیاورم باز عده ای از قلم می افتند و من شرمنده شان می شوم.

همایون شجریان و علی دایی و همسرش

همایون شجریان و علی دایی و همسرش

خوانندگان مورد علاقه همایون شجریان

غلامحسین بنان و خانم قمرالملوک وزیری اسطوره های صدا بودند.

در میان هم نسل هایم ؛ علیرضا قربانی ، محمد معتمدی ، سالار عقیلی و سینا سرلک از جمله خوانندگانی هستند که من واقعا از صدایشان لذت می برم.

منبع : پاتوق آنلاین

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟