سحر قریشی و داشتن سلاح گرم ! + فیلم
حجم ویدیو: 9.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58

سحر قریشی در یک برنامه اینترنتی در خصوص امنیت صحبت می کند. سحر قریشی در این برنامه سوتی می دهد. سحر قریشی می گوید که در خودرو شخصی خود سلاح سرد دارد. مجری این برنامه کیف شخصی سحر قریشی را بررسی می کند. آیا سحر قریشی اطلاع دارد که حمل سلاح جرم است؟

سحر قریشی یکی از مشهورترین بازیگران زن اینستاگرامی است که فعالیت تجاری خاصی در صفحه خود ندارد و فقط عکس و فیلم شخصی ارسال می کند.

سحر قریشی بازیگر پرحاشیه

جالب است بدانید که از آن دسته از بازیگران است که در سکوت زندگی می کند و درباره هر اتفاقی که رخ می دهد اظهار نظر نمی کند ولی با این تفاسیر باز هم بازیگر جنجالی به شمار می آید چرا که مصاحبه های جنجالی دارد. و معمولا در مصاحبه هایش به افراد که خودش انها را دشمنانش می نامد حمله می کند.

سحر قریشی

سحر قریشی یکبار ادعا کرد بازیگران زنی هستند که با عوامل تهیه فیلم شرط می کنند که اگر سحر باشه ما نیستیم ! این اظهار نظر او باعث به وجود امدن حاشیه های بسیار زیادی برای او شد و برخی از بازیگران زن مشهور واکنش نشان دادند.

شروع فعالیت هنری سحر قریشی

قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان  واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

بر خط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

 

کدخبر: 717659
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟