2 عکس عجیب مهناز افشار در اروپا جنجالی شد ! / نوشته ای اندوهناک !

مهناز افشار بازیگر ایرانی است.مهناز افشار چند سال قبل مهاجرت کرد.مهناز افشار همسر سابق یاسین رامین است.مهناز افشار یک دختر دارد.مهناز افشار 44 ساله است.

به گزارش رکنا، مهناز افشار بازیگر با استعداد سینما اما به دور از ایران است. مهناز افشار چند سالی است که مهاجرت کرده و در حال حاظر در ترکیه به سر می برد. افشار سعی بر این دارد تا با مشکلات به دور از خانواده و وطن مثل ناراحتی و افسردگی غلبه کند اما گاهی با انتشار عکس هایی از خود و جملاتی غم انگیز ناراحتی خود را بروز می دهد.

مهناز افشار

مهناز افشار هنرمندی 44 ساله است که هنوز زیبایی خاص خودش را دارد اما متاسفانه فعلا از استعداد و هنرش استفاده ای نمی شود و تنها در صفحه اینستاگرامش فعال است. مهناز افشار به تازگی با انتشار عکسی جذاب از خود و البته استایلی متفاوت و جدید، از دوام آوردن و گذشتن روزهای سخت نوشت.

مهناز افشار در اینستاگرام چه نوشت؟

افشار در کپشن پستش نوشت:

میگذره اینروزا حتی به سختی!

و باید دوام بیاریم و برای خودمون و عزیزانمون و برای هم قوی و مهربان بمانیم

!We have to go through the hard times of our lives and do our best to be strong and kind enough

بیوگرافی مهناز افشار:

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال  1356 در تهران متولد شد، او بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاهی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت. مهناز افشار در سال 1393 با رامین یاسین ازدواج کرد اما زندگی مشترک آن ها بعد از چند سال کوتاه به جدایی ختم شد. مهناز افشار پس از طلاق اعلام کرد که فرزندش در کنار خودش است اما تا به امروز عکسی از وی در ترکیه دیده نشده است.

مهناز افشار

مهناز افشار داور مسابقه استعداد یابی

داوری مسابقه استعدادیابی

او در سال ۱۳۹۸ به عنوان یکی از داوران در مسابقهٔ تلویزیونی پرشیاز گات تلنت حضور پیدا کرد که این اتفاق واکنش‌ها و بازخوردهای متفاوتی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

این مطلب از گروه وبگردی است و جنبه سرگرمی دارد

کدخبر: 714545
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟