عکس همسر و دختر بسیار شیک علیرضا زاکانی شهردار تهران  + بیوگرافی و عکس ها !

علیرضا زاکانی شهردار فعلی تهران که به عنوان یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری 1403 ثبت نام کرده است در تاریخ 12 اسفند سال 1344 در جنوب تهران متولد شد. درمورد تعداد خواهر و برادرهاس زاکانی یا والدینش اطلاعات چندانی در دسترس نیست.

زاکانی اهل کجاست؟

گفتیم که ایشان در تهران متولد شدند اما برای توضیح بیشتر اصالت علیرضا زاکانی باید اینطور گفت که پدربزرگ مادری زاکانی اهل تبریز بوده و جد مادریش اهل کاشان. اجداد پدریش نیز اهل روستاهای زایگان و لالان منطقه‌ای در نواحی شمالی تهران بودند و پدرش هم اهل شهرری بود.

علیرضا زاکانی

ازدواج زاکانی و نام همسرش

یکی از مواردی که در رابطه با زندگی شخصی علیرضا زاکانی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته ازدواج زاکانی با همسر شهید و هویت همسرش است. همسر زاکانی معصومه پاکتچی است که سابقاً مدیریت ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران تهران را برعهده داشت.

در گفتگوهای زاکانی عنوان شده است که او در 24 سالگی با همسر شهید ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج 3 فرزند دختر است.

عکس همسرعلیرضا زاکانی

علیرضا زاکانی

فرزندان زاکانی

زاکانی سه فرزند دختر به نام های طیبه، زینب و مریم دارد که اطلاعاتی درباره وضعیت تحصیلی، شغلی و محل زندگی فرزندان زاکانی در دسترس نیست.

عکس دختر علیرضا زاکانی

علیرضا زاکانی

داماد علیرضا زاکانی

حسین حیدری که تصویرش را در ادامه مشاهده می کنید، داماد علیرضا زاکانی است.

عکس داماد علیرضا زاکانی

 علیرضا زاکانی

تحصیلات علیرضا زاکانی

زاکانی بعد از اخذ مدرک دیپلم در سال 1362 برای ورود به دانشگاه علوم پزشکی تهران مسیر خود را ادامه داد که در سال 1368 برای تحصیل در رشته پزشکی وارد این دانشگاه شد و در سال 1376 با دریافت مدرک دکترای عمومی از این دانشگاه فارغ‌التحصیل گشت.

ادامه تحصیلات زاکانی در سال 1380 در دانشگاه تهران و با رشته پزشکی هسته‌ای شکل گرفت. وی در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مرکز پزشکی هسته‌ای بیمارستان شریعتی و بیمارستان امام خمینی استغ همچنین زاکانی یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن علمی پزشکی هسته‌ای ایران می‌باشد.

کدخبر: 1005588 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟