خلبان های اسرائیلی در برابر نیروهای ایرانی آماده می شوند

به گزارش رکنا، به نقل از روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، ارتش اسرائیل اعلام کرد که شش جنگنده F-۳۵ اسرائیل هفته گذشته برای مشارکت در یک رزمایش هوایی مشترک دو هفته‌ای با ایتالیا، آمریکا و انگلیس در خاک ایتالیا فرود آمده اند که این بزرگ ترین و به لحاظ صحنه رزمایش، دورترین رزمایشی خواهد بود که نیروی هوایی ارتش اسرائیل تا به امروز در آن شرکت خواهد کرد.

اگرچه هدف آشکار این رزمایش بهبود توان کلی [عملیاتی] جنگنده F-۳۵ است که در اواخر ۲۰۱۶ به ارتش رژیم صهیونیستی وارد شد، یک افسر ارشد نیروی هوایی این رژیم تایید کرده است که بخشی از این رزمایش به نام فالکون استرایک ۲۰۲۱، به منظور آماده سازی خلبان های اسرائیلی برای استفاده از این هواپیمای جنگنده در برابر نیروهای ایرانی است.

این مقام صهیونیست به شرط فاش نشدن نامش به خبرنگاران گفت که «روی ایران متمرکزیم .» این رزمایش از ۶ ژوئن تا ۱۷ ژوئن برگزار خواهد شد اما مرحله مقدماتی آن دوشنبه آغاز می شود.

با وجود این که جنگنده های F-۳۵ رژیم صهیونیستی در گذشته هم در رزمایش های بین المللی شرکت کرده اند، این اولین رزمایشی خواهد بود که این هواپیمای جت در کنار هواپیماهای F-۳۵ از سه کشور مختلف پرواز خواهد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟