فعال سیاسی اصولگرا: جلیلی نامزد پوششی رئیسی نیست

به گزارش رکنا، انتخابات1400 /امیررضا واعظ آشتیانی افزود: «البته این احتمال وجود دارد که آقای جلیلی در نهایت به نفع یکی از نامزدها کنار برود اما اینکه او نامزد پوششی محسوب شود، خیر این‌طور نیست.

این فعال سیاسی درباره نتیجه بررسی صلاحیت‌ها هم اظهار کرد: «همه این بحث‌ها را باید بعد از تعیین نتیجه بررسی صلاحیت‌ها انجام داد زیرا ممکن است بسیاری از افرادی که امروز درباره آنها سخن می‌گوییم اساسا تأیید صلاحیت نشوند».

وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت انتخاباتی علی لاریجانی را چه‌طور می‌بینید، اظهارکرد: «آقای لاریجانی بیش از اینها نیاز به ریکاوری سیاسی داشت اما تشخیصش این بود که حالا وارد میدان انتخابات شود. به هر حال مردم او را شریک عملکرد دولت می‌دانند و بعید است مجدد به فردی از جنس دولت فعلی رأی دهند؛ هرچند ممکن است حضور آقای لاریجانی قدری بر شور انتخاباتی اضافه کند».

واعظ آشتیانی در پایان درخصوص نامزدی سید ابراهیم رئیسی هم گفت: «من باور دارم که بزرگ‌ترین حسن ورود آقای رئیسی به انتخابات ایجاد وحدت سراسری میان تمام طیف‌های اصولگرایی بود. حضور آقای رئیسی وحدت‌بخش است و به تمام اختلافات دو شورای وحدت و ائتلاف پایان می‌دهد. »آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟