ثبت نام احمدی‌نژاد در انتخابات 1400 اشتباه بزرگی بود

به گزارش رکنا، انتخابات1400 / منصورحقیقت پور افزود : این شورا وضعیت صلاحیت او را در سنوات گذشته معلوم کرده است. به اضافه اینکه مقام معظم رهبری نیز در دوره‌های قبلی به او گفته بودند که نیاید.

وی اظهار کرد: کاش آقای احمدی‌نژاد تقوای سیاسی را رعایت کرده و اجازه می‌داد که جمهوری اسلامی سیر خود را طی کند و هزینه اضافی تولید نمی‌کرد.

حقیقت‌پور با اشاره به اینکه « اگر در حاشیه می‌نشست و این سر و صدا را به پا نمی‌کرد، بهتر بود» گفت: « به نظر می‌رسد که او بعد از این هم همین کارها را انجام دهد اما به او توصیه می‌کنم که به خاطر رعایت ادب و مصلحت به این رویه ادامه نداده و بیش از این هزینه را سنگین‌تر نکند. به نظر من اگر او صادقانه توانمندی خود را ثابت کند، در جمهوری اسلامی مورد استفاده قرار می‌گیرد».

این فعال سیاسی اصولگرا ثبت نام احمدی‌نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری را اشتباه بزرگ خواند و گفت: « به نظر من این جفاست و نشانه معرفت نیست. بلاتشبیه، نه احمدی‌نژاد ، علی‌ (ع) است و نه جمهوری اسلامی وضعیت آن زمان را دارد، اما حضرت علی ( ع ) سکوت کرد و با این که حق بود، برای ماندن اسلام سکوت کرد. حالا تشبیه نمی‌کنم ، اما احمدی‌نژاد اول باید ثابت کند که حق است و حرفش درست است. نمی‌شود که از نجابت نظام استفاده و هزینه تولید کند و ما را دشمن شاد کند».

وی در پاسخ به اینکه آیا این رویه افزایش هزینه برای نظام که احمدی‌نژاد پیش گرفته می‌تواند موجب تایید صلاحیت او شود، گفت: «بعید می‌دانم. جمهوری اسلامی از این استوارتر است که در مقابل زیاده‌خواهی و باج‌خواهی افرادی که از خطوط قرمز نظام گذشته‌اند، کوتاه بیاید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع : تابناک

 

آیا این خبر مفید بود؟