ابراهیم اصغرزاده از حضور در انتخابات 1400 استعفا داد

انجمن اسلامی مهندسان، محمد جواد ظریف ، مصطفی تاجزاده و شهیندخت مولاوردی را به عنوان سه نامزد مورد حمایت خود برای انتخابات 1400 معرفی کرده است.

به گزارش رکنا، سید ابراهیم اصغرزاده، دبیرکل انجمن اسلامی مهندسان ایران درباره معرفی داوطلب این تشکل به جبهه اصلاحات ایران ، نوشت: شرایط را برای ورود به عرصه رقابتی، آبرومند و منصفانه مناسب نمی‌بینم و رسما به دبیرخانه جبهه اصلاحات ایران اعلام کردم که اینجانب برای دوره فعلی داوطلب نمی‌شوم.

وی درباره معرفی گزینه انجمن اسلامی مهندسان ایران به جبهه اصلاحات ایران، خطاب به اعضای تشکل متبوع خود اعلام کرد: شرایط را برای ورود به عرصه رقابتی آبرومند، منصفانه و نسبتا آزاد مناسب نمی‌بینم. طبعا به تکلیف تاریخی در آگاهی بخشی و تبیین مواضع اصلاح طلبانه عمل خواهم کرد.

دبیر کل انجمن مهندسان ایران افزود: رسما به دبیرخانه جبهه اصلاحات ایران اعلام کردم که اینجانب برای دوره فعلی داوطلب نمی‌شوم، اما امیدوارم انجمن مهندسان بتواند با طرح موشکافانه مباحث کلیدی و مسائل بنیادی و ارائه راه حل‌های ریشه ای گام موثری جهت ارتقای گفتمان اصلاحات ساختاری در درون سیستم بردارد.

انجمن اسلامی مهندسان ایران روز جمعه دهم اردیبهشت در بیانیه‌ای، ابراهیم اصغرزاده را به‌عنوان داوطلب اجماعی این تشکل اصلاح‌طلب معرفی و اعلام کرده بود که در صورتی که به هر علت اصغرزاده به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ورود نکند؛ انجمن بر اساس اولویت از اشخاص زیر حمایت می‌کند: سید مصطفی تاجزاده ، محمد جواد ظریف و شهیندخت مولاوردی .

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟