مشکلات موجود نباید باعث دلسردی مردم از انتخابات 1400 شود

به گزارش رکنا، انتخابات1400/رجب رحمانی در پاسخ به این پرسش که طی یک سال نمایندگی مجلس برای حل مشکلات شهرستان تاکستان چه اقداماتی انجام شده و برای برطرف کردن آنها باید چه پیگیری‌هایی انجام شود، گفت: مشکلات اقتصادی یکی از مشکلات فعلی کشور و استان است. مقام معظم رهبری سال‌های متمادی این موضوع را در شعار سال مد نظر قرار داده و مواردی از قبیل اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را مطرح کرده‌اند.

بررسی شرایط و علاقه مردم به حضور در انتخابات

رحمانی در پاسخ به این پرسش که در انتخابات پیش رو که مردم نگران بوده و باتوجه به فشار اقتصادی و معیشتی بی اعتماد شده‌اند برای داشتن انتخابات مطلوب چه شرایطی لازم است گفت: کشور ما از ابتدا با مردم سالاری دینی همراه بوده و شرکت در انتخابات از نظر دینی و اعتقادی وظیفه‌ای شرعی و ملی است.

وی ادامه داد: ما مسئولان بدهکار انقلاب هستیم، اکنون شرایط کشور، مسائل بین المللی و موضوع تحریم مشکلاتی را ایجاد کرده با همه این‌ها نباید شرکت فعال در انتخابات و همدلی و انسجام تحت تاثیر قرار گیرد، مردم اکنون نیز باید سعی کنند تا شرایط بهتری را فراهم کنند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس درباره فراهم شدن زمینه برای سلایق مختلف ابراز کرد: کشور و انقلاب آسان به دست نیامده، ما شهید سلیمانی و بابایی و شهیدان دیگری داشتیم؛ از این رو نباید در انتخابات 1400دلسرد شویم ، بلکه لازم است با حضورو مشارکت حداکثری دگرگونی ایجاد کنیم.

لزوم وحدت مسئولان برای حضور حداکثری در انتخابات

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تایید صلاحیت‌ها در استان عادلانه بوده یا نه اظهار کرد: هنوز نتایج نهایی نشده و شنیده‌ها نیز ملاک و دلیل نیست؛ در مجموع باید زمینه حضور حداکثری را فراهم کنیم و بدانیم رای مردم یک امانت است.

وی درباره لزوم وحدت مسئولان و تاثیر آن بر حضور حداکثری در انتخابات1400 بیان کرد: وحدت باید بعنوان یک اصل باشد، در این شرایط خاص که با استکبار جهانی و تحریم‌ها مواجه هستیم این انتخابات از تمام انتخابات مهم‌تر است، ما باید انقلاب را حفظ کرده و نام و انقلاب و خون شهدا را اصل قرار دهیم.

نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: لازم است مسئولان متحد بوده و اختلافات موجود از جنس فرسایشی نباشد و دو طرف سعی کنند بهترین راه را انتخاب کنند؛ با وجود اتحاد و انسجام مردم نیز باید برای حفظ نظام و انقلاب در انتخابات شرکت کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟