سیدکاظم موسوی : حضور مردم پای صندوق انتخابات1400 تودهنی به دشمنان نظام است

به گزارش رکنا، سیدکاظم موسوی، نماینده مجلس، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به حول و قوه الهی انتخاباتی پربار و پر برکت برای مردم، نظام، رهبری و دهک‌های پایین جامعه خواهد بود و باید سعی کنیم این انتخابات1400 را دوقطبی نکنیم.

 وی افزود: نکته مهم این است که کشور نیازمند رئیس‌جمهور ی توانمند و با ظرفیت‌ در حوزه‌های اجرایی و بخش‌های مختلف است که نیازمندی‌های مردم را پاسخگو باشد و ولایت‌مدار و دلسوز باشد. رئیس‌جمهور همچنین نماد یک مملکت است لذا باید فردی پرقدرت و پرظرفیت با شاخصه‌هایی که انرژی خوبی برای شروع و ادامه کار داشته باشد به میدان بیاید.

این نماینده مجلس ادامه داد: سعی ما بر این است که مخصوصا در این دوره که ویروس کرونا گریبانگیر مردم شده این اتفاق موجب نشود که ما صندوق های رای را خالی از حضور مردم ببینیم. درست است که این مشکل به لحاظ سلامتی چالش‌هایی را به دنبال دارد اما می‌توان با احتیاط لازم انتخابات را با قدرت برگزار کرد تا مردم با حضور خود پای صندوق‌های رای به دشمنان قسم خورده نظام تودهنی بزنند و برای سرنوشت خود تصمیم بگیرند.

موسوی با بیان اینکه مردم با صلابت، قدرت و فرهیختگی مانند گذشته در انتخابات حضور می‌یابند، یادآور شد: امیدواریم کرونا باعث نشود در برخی محافل و جلسات مشکلاتی برای انتخابات ریاست جمهوری1400 به بار بیاید.

وی همچنین اضافه کرد: قطعا هرکسی که ولایت مدار و دلسوز مردم باشد و التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد و از ظرفیت و توان لازم هم برخوردار باشد، انتخاب مردم خواهد بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع:اعتماد

آیا این خبر مفید بود؟