سران اصلاحات به عارف اعتماد نکنند !

به گزارش رکنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی افزود: اگر آقای عارف قصد کاندیداتوری دارد، باید به سئوالات بسیاری پاسخ دهد. ما با طرفداران جریان اصلاحات خیلی حرف داریم، چون آن‌ها باید حقایق را درباره آقای عارف و کوتاهی‌هایش در مجلس دهم بدانند. توصیه من به سران جریان اصلاحات آن است که به آقای عارف اعتماد نکنند. کارنامه بسیار منفی او در مجلس دهم به هیچ عنوان نمی‌تواند برای جریان اصلاحات آبرو بخرد.

وی با بیان اینکه سرمایه اجتماعی جریان اصلاحات با حمایت از عارف بسیار آسیب خواهد خورد، درباره نیت اصلی حضور عارف در صحنه انتخابات اظهار کرد: عارف را یک شخصیت باهوش سیاسی ندیدم بنابراین اگر کاری دارد انجام می‌دهد تصادفی است، چون اگر ذره‌ای هوش سیاسی می‌داشت، متوجه می‌شد که اوضاعش خیلی خراب است و پایگاه اجتماعی حتی در حد ۵۰۰ هزار نفر هم ندارد. در واقع آرایش پایین‌تر از آرای باطله خواهد بود؛ بنابراین با در نظر گرفتن این واقعیت‌ها به صحنه انتخابات نمی‌آمد.

فعال سیاسی اعتدال گرا فزود: ما خون دل‌ها از آقای عارف در مجلس دهم خوردیم و با مردم و اصلاح طلبان حرف‌ها داریم. آقای عارف اول پاسخگوی عملکرد خودش باشد، بعد برود کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟