توصیه های کروبی درباره حل مشکلات و معیشت مردم

به گزارش رکنا ، غلامرضا انصاری، فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به دیدار خود با مهدی کروبی گفت: در دیداری که با آقای کروبی داشتم، ایشان اشاره ای به انتخابات اخیر آمریکا و آسیب های وارده از سوی ترامپ و پوپولیسم حاکم در دولت او به جامعه آمریکا و عرصه جهانی داشتند.

وی ادامه داد: آقای کروبی خود بزرگ بینی و خود مطلق پنداری را عوارض زیان باری برای جامعه دانست و گفت: امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه که ناشی از تحریم های حداکثری دولت فعلی آمریکا و همچنین آثار زیان بار دروغ ارتشاء و اختلاس است؛ فاصله طبقاتی عمیقی ایجاد شده است که فشارهای زیادی به آسیب ‌دیدگان و طبقات محروم جامعه وارد می کند.

انصاری گفت: آقای کروبی در این دیدار تاکید کرد کسانی که امکان و توان علمی و مادی دارند با گسترش سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها بتوانند بخشی از مشکلات امروز جامعه را با نگاه علمی ساماندهی نموده و در جهت حل معیشت مردم اقدامات مثبتی انجام دهند. این عضو حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: آقای کروبی سرمایه اجتماعی جامعه را در معرض تهدید دانست و امیدوار بود، نیروهای توانمند موجود در جامعه برای کاهش آسیب های اجتماعی و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام بردارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟