به گزارش رکنا ، سحر خدایاری خودکشی کرد؛ اما مظلوم است. چون بر جنازه اش لاشخور‌ها نشسته اند و حرمت خود و خانواده اش را ریختند. جریانی که مترصد است، ایستاده‌ای بیافتد تا از جنازه اش سفره بسازد.

مسیح علی نژاد به بهانه سحر خداوردی نوشته است "جمهوری اسلامی فقط زبان زور می‌فهمد. فیفا باید تحریم کند. " تحریم؟ چون یک دختر به جهات روانی خودکشی کرده است؟ بله درست است. کارمند آمریکا حقوق می‌گیرد تا با لاشخوری از جنازه دختر ایرانی، مردم ایران را تحریم کند. بی بی سی و من وتو و دیگر رسانه‌های مزدور نیز هیزم معرکه می‌شوند...

البته برخی نیز جاهلانه، هم سفره این لاشخور‌ها شدند. پروانه سلحشوری نوشته است در جامعه‌ای که مردان حق زنان را سلب می‌کنند همه ما در قتل سحر مسئولیم. او خواسته یا ناخواسته به این بهانه از آشوب حرف می‌زند. این خانم همان کسی است که میترا استاد را قربانی پرستو سازی در جمهوری اسلامی دانست.

کودکان شوشتری

مسیح علی نژاد همان کسی است که چند ماه پیش فیلم تجاوز به کودک شوشتری را پخش کرد و حتا از سوی طرفدارانش نیز به بیماری روانی و جنسی متهم شد و دست آخر مجبور شد عکس و فیلم‌ها را پاک کند. عکس و فیلم‌ها را پخش کرد تا نشان دهد حجاب اجباری در نهایت به تجاوز به کودکان منجر می‌شود. همین اندازه بلاهت.

آتنا و ستایش

برای آتنا و ستایش به سوگواری نشستند و لقمه ۲۰۳۰ را در خون این بچه‌های معصوم زدند و به دندان کشیدند و هر روز بیشتر قلب خانواده‌های آن‌ها را جریحه دار کردند.این جریان سابقه دارست.

ترانه موسوی‌ها

این جریان را می‌شناسیم. سابقه دار است. حیاتش به لاشخوری است. اگر سفره‌ای هم نیابد می‌سازد. از آن روز که خون ندا آقاسلطان‌ها را با واسطه و بی واسطه بر زمین ریختند و جریان دروغ پراکنی و فتنه بر علیه جمهوری اسلامی راه انداختند تا آنجا که ناچار به کشته سازی شدند و بر قبر‌های خالی ترانه موسوی‌ها مویه کردند...برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟