حجم ویدیو: 6.66M | مدت زمان ویدیو: 00:01:47

به گزارش رکنا، بزودی مستندی به نام "فرار از دوبی" منتشر کند این مستند درباره دختر حاکم دوبی است که از دو سال پیش از انظار عمومی پنهان شده است که شامل مصاحبه با دوستان و کسانی که برای فرار Escape به وی کمک کردند می شود.

لطیفه دختر محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی یکی از فرزندان بن راشد از همسر الجزایری‌اش است.

به نوشته دیلی میل، لطیفه که می‌خواهد زندگی عادی داشته باشد، سه سال در زندان Prison به سر برد و یک بار هم که در سن نوجوانی قصد فرار داشت، پزشکان به او مواد مخدر Drugs تزریق کردند.

لطیفه متولد سال ۱۹۸۵ و از مادری الجزایری به نام حوریة احمد لعمارة است.

به نوشته دیلی میل، لطیفه با کمک یک جاسوس Spy سابق فرانسه قصد فرار داشت که موفق نشد و نیروهای امنیتی قبل از فرار جلوی کشتی تفریحی وی را گرفتند.

"دیوید های"، یکی از کسانی که سعی دارد به لطیفه کمک کند، نوشت، تحقیقات گسترده‌ای را انجام دادیم و اطمینان یافتیم که او دختر محمد بن راشد، حاکم دوبی است.

به نوشته این روزنامه، لطیفه دختر محمد بن راشد یکی از ۳۰ فرزند محمد از شش همسرش است.

در ویدئویی که لطیفه پیش از فرارش از امارات ضبط کرده، می‌گوید که از سال ۲۰۰۰ به او اجازه خروج از کشور را نداده‌اند و تمام وقت تحت کنترل است.

لطیفه در این ویدئو گفت، دو خواهر دیگر از مادر الجزایری‌اش دارد و آنها اجازه داشتن پاسپورت ندارند و بدون اجازه نمی‌توانند از دوبی به جای دیگری بروند.

لطیفه خواهر بزرگتری به نام شمسه دارد که اوایل سال ۲۰۰۱ تلاش کرد فرار کند و توانست خود را به مرزهای عمان برساند اما بازداشت و به دوبی بازگردانده شد.

به نوشته دیلی میل، شمسه پس از آن تحت اقامت اجباری قرار گرفت، او دچار مشکل عصبی شده پزشک‌ها برای او داروهای آرام‌بخش تجویز می‌کنند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟