به گزارش رکنا، سرهنگ علی کریمی صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل فرماندهی انتظامی شاهرود از دستگیری فرد مسافر نما در این شهر خبر داد و در تشریح ماجرا ضمن بیان اینکه فردی جوان اهل تهران، نیمه‌شب با حضور در شاهرود به‌عنوان مسافر سوار بر یک دستگاه خودرو پراید شده بود، ابراز داشت: فرد خاطی در میانه راه با تهدید راننده و شلیک یک تیر با یک قبضه سلاح شکاری لوله کوتاه، راننده خودرو را از ناحیه کتف مجروح کرده و با خودرو وی از محل متواری می‌شود.

وی از تشکیل اکیپ ویژه شناسایی و دستگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شاهرود خبر داد و افزود: با توجه به ناشناس بودن سارق اقدامات تخصصی پلیسی در راستای شناسایی این فرد آغاز شد.

فرمانده انتظامی شاهرود از اطلاعات به‌دست‌آمده کارآگاهان پلیس در راستای شناسایی این سارق مسلح خبر داد و ابراز داشت: درنهایت اطلاعات به‌دست‌آمده سرنخ‌هایی از فردی سابقه‌دار و غیربومی که در شاهرود دوستانی داشته و گاهی به این شهر تردد می‌کرد را به دست آوردند.

کریمی از شناسایی تکمیلی این فرد خبر داد و تصریح کرد: درنهایت مخفیگاه متهم در یک‌منزل مجردی در دامغان گرفته شد و ضمن هماهنگی‌های انجام‌شده اکیپ ویژه دستگیری پلیس آگاهی شاهرود محل اختفای متهم را شناسایی و با همکاری مأموران آگاهی دامغان در اقدامی ضربتی سارق مسلح را همراه چند جوان دیگر قبل از هرگونه اقدامی دستگیر کردند.

وی از کشف یک قبضه سلاح مورداستفاده در سرقت و یک قبضه شمشیر دست‌ساز از مخفیگاه متهم خبر داد و افزود: درنهایت با انتقال متهم و اعترافات وی در بازجویی‌های انجام‌شده، نامبرده با دستور قضایی روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟