طلسم بازگشت معشوق چیست؟

به گزارش رکنا، احتمالا با وجود اینکه ماه‌ها از جدایی‌تان می‌گذرد، هنوز دیوانه‌وار به عشق‌تان فکر می‌کنید و با تمام وجود می‌خواهید هرطور که شده او را برگردانید. دردی که در قلب‌تان احساس می‌کنید التیام پیدا نکرده و آرزو می‌کنید کاش یک روز که از خواب بیدار می‌شوید یک معجزه اتفاق بیفتد و همه چیز روبه راه شود. دنبال دعای بازگشت معشوق و طلسمی می‌گردید که بخوانید و چند لحظه بعد پیامی از او دریافت کنید که معذرت خواهی کرده و خواسته دوباره باهم باشید. اما وقت آن رسیده با این حقیقت روبرو شوید که هیچ ورد و طلسمی یا عصای جادویی وجود ندارد؛ خداوند قدرت رسیدن به خواسته‌هایت‌مان را در وجود خودمان قرار داده است. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم راه برگرداندن عشق تان چیست؟

دعا چیست؟

دعانویس‌ها که به ظاهر افراد مذهبی هستند بر روی کاغذ، قفل، کلید و… جملات و عباراتی را می‌نویسند تا شما به هدف و خواسته‌ای که دارید برسید. اگر خواسته شما بازگرداندن عشق است، یک ورد و یا دعا روی چیزی می‌نویسند تا با تکرار کردن آن به هدف‌تان برسید. دعانویس‌ها معتقد هستند که با علوم غیبی آشنا هستند و این قدرت را دارند که بتوانند شما را به خواسته‌هایتان برسانند و در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنند. دعا یک شبه علم است یعنی راهی علمی و قطعی و ثابت شده نیست. پس بهتر است از علم استفاده کنید و نه روش‌هایی که به اثبات نرسیده‌اند.

چه افرادی از دعا استفاده می‌کنند؟

    افرادی که به ته خط رسیده‌اند و می‌خواهند دست به هر کاری بزنند تا به خواسته‌شان برسند

    افرادی که حس می‌کنند دیگر همه راه‌ها بسته شده است، ناامید هستند و به فال و دعا و… پناه می‌برند

    افرادی که می‌خواهند از واقعیت فرار کنند یعنی به دنبال برآورده شدن خواسته‌های غیرممکن و غیرمنطقی‌شان هستند

    افرادی که از تلاش کردن فرار می‌کنند و یا حوصله تلاش کردن برای رسیدن به خواسته‌شان را ندارند، به سمت آسان‌ترین راه‌ها می‌روند که البته این راه‌ها همیشه سودمند نیستند

    افرادی که تاب‌آوری کمی دارند و نمی‌توانند شرایط سخت و دشوار را تحمل کنند به سمت راه‌های به ظاهر فوری و آسان می‌روند تا فورا از شرایط بد رها شوند

از دست رفتن فرصت برای تلاش جهت رسیدن به هدف

فردی که به راهی مثل خواندن دعا اکتفا می‌کند، فرصت تلاش کردن برای رسیدن به خواسته‌اش را از دست می‌دهد. با توجه به اینکه دعاها روش‌های علمی و قطعی نیستند، پس نمی‌توانیم بگوییم که قرار است از خواندن دعا نتیجه ببینید. حالا فرض کنیم شما چندین هفته و یا چند ماه را دعا خواندید و از جدایی‌تان مدت زیادی گذشته است و خبری از بازگشت او نیست. شما فرصت‌ها را از دست دادید. اگر از همان اول به یک مشاور مراجعه می‌کردید و برای بازگرداندن او تلاش درست می‌کردید، شاید اکنون رابطه‌تان ترمیم شده بود و در کنار او بودید اما اکنون چندین هفته یا ماه را از دست دادید و مسلما کارتان برای بازگرداندن سخت‌تر می‌شود. پس اعتقاد داشتن به دعا و استفاده کردن از آنها بدون تلاش کردن، فرصت‌ها را از شما می‌گیرد.

نادیده گرفتن واقعیت

دعا ممکن است رسیدن به هر چیزی را برایتان ممکن نشان بدهد اما اگر چنین چیزی در واقعیت امکان پذیر بود الآن نباید کسی در جهان می‌بود که هنوز به خواسته‌اش نرسیده است! پس این موضوع واقعیت ندارد که ما می‌توانید با دعا خواندن به هر چیز غیرممکنی برسیم. اگر به این موضوع اعتقاد داشته باشیم، از واقعیت‌ها فرار می‌کنیم و به غیرممکن‌ها دل می‌بندیم. این دیدگاه آسیب‌زننده است.

بیشتر شدن ناامیدی

وقتی فرد می بیند از دعا استفاده می‌کند اما همچنان به خواسته‌اش نرسیده است، ناامیدی و حال بدش بیشتر می‌شود. ممکن است فرد فکر کند که دیگر هیچ راهی وجود ندارد. این حالت فرد را می‌تواند دچار افسردگی شدید کند.

دعای تضمینی بازگشت معشوق، از راه دور و فوری!

مراجعه‌کنندگان ما در همیار عشق که با جستجوی کلمه “دعای بازگشت معشوق”، “طلسم بازگشت معشوق”، “فال بازگشت معشوق” در گوگل وارد این صفحه می شوند جملاتی که با کارشناسان ما بیان می‌کنند چیزهایی شبیه اینها است “فقط میخوام برگرده”. “من اصلا حالم خوب نیست بخوام «آموزش» ببینم و با یک «مشاور روانشناس» صحبت کنم”. “الان فقط میخوام یه چیزی بشه برگرده. “من تا حالا کلی دعا گرفتم از دعانویس. طلسم و فال قهوه گرفتم. ولی برنگشته، شما یه دعا بگو”، “یه ختم یا ذکر مجرب میخوام برای بازگشت عشقم”. دقیقا فقط دکمه‌ای زده بشه، اجی مجی لاترجی، و عشقشون یکدفعه ظاهر بشه و پیام بده، معذرت خواهی کنه و برگرده.

دعای بازگشت معشوق با اسم مادر ، عمه و خاله!

آیا زمانی که بیمار می‌شویم باید به پزشک مراجعه کنیم یا فقط دست به دعا برداریم؟ حتما در فیلم‌ها زیاد دیده‌اید، پزشک از اتاق عمل بیرون می‌آید و برای شفای مریض از همراهانش می‌خواهد برای او دعا کنند. زمانی از ما می خواهد دعا کنیم که تمام تلاش علمی و پزشکی خود را برای بهبود بیمار انجام داده است و کاری از او دیگر ساخته نیست. آیا درست است هنگام مشکل قلبی آب جوش بنوشیم و بعد دعا کنیم که خدایا من رو خوب کن. بله همه چیز دست خداست. اما آیا خدا از ما قبول می کند؟ آیا ما تمام تلاشمان را انجام داده‌ایم؟ آیا تلاش ما منطقی و اصولی بوده است؟ آیا ما اختیاری از خود نداریم؟

پس زمانی دعای ما مستجاب می‌شود که ما تمام تلاش خود را به صورت علمی و اصولی انجام داده باشیم نه اینکه خودمان آب جوش-نبات درمانی کردیم(بعدا میگیم آبجوش-نبات درمانی در بازگرداندن عشق یعنی چی؟) و بعد دعا می‌کنیم و از خدا می‌خواهیم عشق مان را برگرداند. بدتر از آن، به دعانویس، رمال و فالگیر مراجعه می‌کنیم.

آیا دعا می‌تواند طرف مقابل را بازگرداند؟

دعا برای بازگرداندن عشق یا رسیدن به هر چیز دیگری در زندگی کافی نیست. دعا فقط یک راه هیجان مدار است یعنی می‌تواند فرد را تسکین بدهد و به آرامش فرد کمک کند اما مسئله را حل نمی‌کند. ما برای رسیدن به اهداف و خواسته‌هایمان نیاز به دو مورد داریم:

    آمادگی ذهنی برای رسیدن به آن چیزی که می‌خواهیم یعنی داشتن ذهن مثبت و امیدوار

    تلاش کردن درست در راستای رسیدن به آن هدف

پس داشتن ذهن مثبت و امیدوار و تکرار کردن ذکرها و دعاهای مربوطه کافی نیست بلکه باید در این راستا تلاش هم بکنیم. ما هر چقدر هم که امیدوار باشیم، اگر دست روی دست بگذاریم و فقط دعا کنیم، آیا او برمی‌گردد؟ قطعا خیر! پس دعا کردن فقط شما را آرام می‌کند و از لحاظ ذهنی به شما آمادگی و امیدواری می‌دهد اما کافی نیست!

بهترین راه برگرداندن عشق: آموزش و همیاری

بله به جای نشستن و انتظار معجزه درست و اصولی تلاش کنید. آموزش ببینید. روی خودتان کار کنید. این شما هستید، نشانه خداوند روی زمین. کلید بازگشت عشقتان در دستان خود شماست. ما در همیار عشق فقط به شما آموزش می‌دهیم از این کلید چطور استفاده کنید. این شما هستید که باید قدرت را بدست بگیرید. رابطه عاطفی یک موضوع مهم در زندگی ما هست. اما متاسفانه ما در مدرسه در این مورد آموزش ندیدیم. کسی به ما یاد نداده چطور در شرایط سخت رابطه برخورد کنیم. حتی اگر بدانیم، اینقدر به هم ریخته ایم که نمیتوانیم درست عمل کنیم. ما در همیار عشق به شما آموزش می‌دهیم چطور خودتان قدرت را بدست بگیرید و عشقتان را برگردانید. یک مشاور روانشناس هم شما همراهی خواهد کرد تا بتواند شرایط روحی و احساسی شما را مدیریت کند. راهی جز آموزش، کار کردن روی خود و پشتیبانی افراد باتجربه برای بازگشت عشق وجود ندارد مگر اینکه از یک گروه آدم‌ربا بخواهید عشق تان را شبانه بدزدد و نزد شما بیاورد برای  منت کشی!

آیا بازگرداندن عشقم تصمیم درستی است؟

گاهی اوقات آن قدر حال مان بد است و از جدایی‌مان شوکه شده‌ایم که نمی‌دانیم چی درست است و چی غلط. فقط می‌خواهیم به هر کسی التماس کنیم که به ما کمک کند یا هر کاری بکنیم که او برگردد. اما آیا اینقدر هیجانی و احساسی رفتار کردن و عجولانه رفتار کردن کار درستی است؟ پیامدی برای ما ندارد؟ چطور باید از لحاظ منطقی مطمئن شویم که بازگرداندن عشق برای ما تصمیم درستی است و چطور باید تضمین کنیم که اگر برگردد می‌توانیم رابطه سالم، موفق و ماندگار داشته باشیم یا قرار است دوباره جدا شویم؟ در این بخش از مقاله به شما مواردی را توضیح می‌دهیم که به شما کمک کند تصمیم بگیرید که در چه صورتی خوب است که عشق‌تان را بازگردانید.

چرا می‌خواهید او برگردد؟

اگر به دلایل هیجانی و احساسی این قصد را دارید، می‌توانیم بگوییم که بازگرداندن اشتباه است. شما باید روی خودتان کار کنید و این موارد را برطرف کنید. اگر او را بازگردانید فقط صورت مسئله را پاک کردید اما مشکل اصلی که در درون شما است به قوت خود باقی است! اگر به دلیل وابستگی، ترس از تنهایی، ترس از اینکه دیگر هرگز کسی شما را دوست نخواهد داشت، ترس از اینکه دیگر عاشق نخواهید شد، به خاطر اینکه با او رابطه جنسی داشتید، به خاطر اینکه او قول ازدواج داده بود و…. می‌خواهید او را بازگردانید، در اشتباه هستید. اگر به دلیل ترس و وابستگی است که توصیه می‌کنیم حتما با مشاوران همیار عشق صحبت کنید و این مسائل را در خودتان برطرف کنید و روان سالم و قوی برای خود بسازید و اگر برای ترس‌هایتان است یا به دلیل مسائلی مانند از دست رفتن باکرگی در رابطه، در این خصوص هم مشاور شما را راهنمایی خواهند کرد که راه درست در مواجهه با این ترس‌ها چیست. اما اگر دلیل منطقی دارید، یعنی می‌دانید که اگر او بازگردد، تضمین وجود دارد که رابطه‌تان به ازدواج موفق خواهد رسید، این یک دلیل خوب است که البته موارد دیگر هم باشد بررسی شود تا مطمئن شوید تصمیم‌تان درست است.

در رابطه با او چه احساسی داشتید؟

شاید در پاسخ سریع بگویید عشق، اما واقعا عشق بود؟ با خود صادق باشید. اگر در رابطه‌ای بودید که دائما هر شب گریه می‌کردید، تلاش افراطی برای نگه داشتن او می‌کردید یا در رابطه مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتید، نمی‌توان گفت در این رابطه عشق حاکم بوده است! چیزی که روی شما حاکم بوده است احساس ضعف، بی ارزشی، اضطراب، افسردگی است! پس چنین رابطه‌ای ارزش بازگرداندن را ندارد.

آیا او تغییر کرده است؟

برخی از افراد بعد از جدایی پیام می‌دهند و می‌گویند:«به خدا من عوض شدم. من دیگه اون آدم قبلی نیستم!» اما چقدر می‌توان روی حرف‌شان حساب کرد؟ بارها تاکید کردیم که نباید روی حرف کاملا تکیه کنید و نباید روی قول‌ها کاملا حساب کنید. حرف می‌تواند دروغ باشد و از روی هیجاناتی مثل احساس تنهایی گفته شود و بعد از مدتی فراموش شود. به رفتار او دقت کنید. آیا او واقعا عوض شده است؟ اگر عوض شده است که می‌توانید با او مجدد رابطه را شروع کنید اما اگر مثل قبل همان رفتارهای ناسالم را دارد، مسلما نباید او را بازگردانید.

علت جدایی‌تان چه بود؟ آیا مشکلات قبلی حل شده‌اند؟

هر جدایی یک علت منطقی دارد. برای اینکه بدانید آیا رابطه‌تان ارزش بازگرداندن را دارد یا خیر، باید مطمئن شوید که مشکلات قبلی کامل حل شده‌اند و دیگر رابطه‌تان چنین مشکلات جدی ندارد. درواقع باید علت جدایی‌تان برطرف شده باشد. مثلا اگر به خاطر خیانت او از هم جدا شدید، باید مطمئن شوید که رابطه‌اش با آن شخص کامل تمام شده است و دیگر قرار نیست خیانت تکرار شود اما اگر همچنان آن مشکل وجود دارد، نباید برای بازگرداندنش تلاش کنید چون مجدد امکان دارد رابطه‌تان شکست بخورد.

آیا او هم می‌خواهد دوباره با هم برگردید؟

آیا شریک عاطفی تان هم می‌خواهد دوباره با هم برگردید یا تمایلی ندارد؟ رابطه مثل جاده دو طرفه است. نمی‌توان یک طرفه آن را ترمیم کرد و نمی‌توان به زور قبل کسی را صاحب شد. باید علاقه و تمایل به تلاش کردن برای شما و رابطه در او نیز وجود داشته باشد تا موفق شوید به هدف‌تان برسید.

کدام روابط ارزش بازگرداندن ندارند؟

    روابطی که در آن هویت، شخصیت و عزت نفس‌تان را از دست داده‌اید

    روابطی که در آن احساس خوشحالی عمیق نداشتید

    روابطی که در آن به شما بی احترامی شده است

    زمانی که در رابطه‌تان سوءاستفاده بوده است

    زمانی که طرف مقابل نسبت به شما بی تعهد بوده است

    روابطی که در آن نظرات و حرف‌های شما برای طرف مقابل کوچکترین اهمیتی نداشته است

برای بازگرداندن عشقم چه کار کنم؟

اگر طبق توضیحات بخش‌های قبلی مقاله مطمئن شدید که بازگرداندن عشق‌تان به نفع‌تان است و این یک تصمیم منطقی است اولین نکته‌ای که باید بدانید این است که بازگرداندن عشق یک فرمول ثابت برای همه روابط ندارد. یعنی ما نمی‌توانیم بگوییم برای اینکه او را بازگردانید این گام‌ها را طی کنید حتما موفق می‌شوید. نمی‌توانیم یک نسخه را برای همه زوج‌ها بپیچیم. اگر واقعا می‌خواهید در این مسیر موفق شوید، باید با یک فرد متخصص در این زمینه صحبت کنید تا کل رابطه‌تان را بررسی کند، علت جدایی‌تان را هم همینطور و طبق این موارد و شخصیت شما و طرف مقابل‌تان به شما روش‌هایی ارائه بدهد که گام به گام طی کنید و به هدف‌تان برسید.

چی کار کنم که نخوام برگرده؟ چطور فراموشش کنم؟

شاید با توجه به این مقاله متوجه شده باشید که تصمیم‌تان در خصوص بازگرداندن او تصمیم احساسی و اشتباه بوده است و حالا برایتان سوال پیش آمده است که چه کار باید بکنید تا بتوانید از این موضوع منصرف شوید و او را فراموش کنید. برای رسیدن به آرامش و پذیرش پس از جدایی، این گام‌ها را طی کنید و سپس اگر نیاز شد حتما از کمک حرفه‌ای مشاور استفاده کنید. برخی از افراد فکر می‌کنند زمان کمک‌شان می‌کند که عشق‌شان را فراموش کنند اما زمان به تنهایی کافی نیست. اگر تلاشی نکنید و یا کمک نگیرید، زمان حتی می‌تواند اوضاع را بدتر کند یعنی شما را بیشتر در درد و غم غرق کند. پس زمان کافی نیست!

    احساسات‌تان را سرکوب نکنید بلکه آنها را احساس کنید و مدتی برای سوگواری به خودتان زمان بدهید. هیچ اشکالی ندارد که احساس غم و اندوه شدید داشته باشید

    شماره موبایل او را از گوشی‌تان حذف کنید و در فضای مجازی هم او را آنفالو کنید. این کار بسیار ضروری است

    روی کاغذ بنویسید که چه احساسی دارید. این کار بسیار مهم است و باعث تخلیه هیجانات منفی می‌شود

    کارهای مثبت و مفید انجام بدهید مثلا کتاب انگیزشی بخوانید، پادکست مثبت گوش بدهید، بیرون بروید و پیاده‌روی کنید، ورزش کنید، مدیتیشن انجام بدهید. حتی اگر در حین انجام دادن این کارها گریه کنید مشکلی ندارد اما باید کارهای مثبت در طول روز انجام بدهید

    خودتان را مقصر ندانید بلکه اشتباهات او را هم مرور کنید و بدانید که اگر رابطه‌ای به جدایی ختم می‌شود، هر دوتان در این موضوع سهیم هستید و نه فقط شما

    به خودتان یادآوری کنید که در دنیا فقط یک آدم وجود ندارد. شما هنوز میلیون‌ها انتخاب دارید. به علاوه وقتی رابطه‌تان به جدایی ختم شده و رابطه خوبی نداشتید پس به این معنا است که او عشق واقعی‌تان نبوده است. پس شما هنوز فرصت دارید عشق واقعی‌تان را پیدا کنید

    کم کم شروع کنید به ساختن زندگی‌تان مثل قبل. زمانی که هنوز با او آشنا نشده بودید، زندگی خودتان را داشتید. آن را دوباره به خود بازگردانید

    در صورت نیاز از مشاور کمک بگیرید. اجازه ندهید که حال بدتان تا ماه‌ها و یا حتی سال‌ها ادامه‌دار باشد. اگر می‌بینید خوب نمی‌شوید یا حتی انگیزه ندارید از تخت خواب‌تان بلند شوید، حتما مشاوره بگیرید. اکنون با پیشرفت فضای مجازی و خدمات الکترونیک، شما می‌توانید بدون رفت و آمد هم با مشاوران در ارتباط باشید یا ویدئوهای آموزشی ببینید. در این زمینه توصیه می‌کنیم در دوره من ارزشمند بدون تو شرکت کنید.

سوالات متداول

    چند درصد از مردم به عشق قبلی‌شان بازمی‌گردند؟

طبق تحقیقات انجام شده تنها ۲۹% افراد به عشق قبلی‌شان برمی‌گردند. عده ای از این افراد بعد از بازگشت از هم جدا می‌شوند و عده‌ای دیگر بعد از یازگشت تا ابد با هم می‌مانند که البته این افراد هم به دو بخش تقسیم می‌شوند. عده‌ای از آنها رابطه‌شان بسیار خوب می‌شود و عده‌ای دیگر می‌سوزند و می‌سازند.

    آیا ایده خوبی است که عشقم را بازگردانم؟

برای برخی از افراد بله و برخی دیگر خیر. این موضوع بستگی به رابطه، علت جدایی و انگیزه‌های شما از بازگشت دارد.

    آیا می‌توانم بعد از چند ماه جدایی او را بازگردانم؟

اگر این تصمیم، تصمیم درستی باشد می‌تواند با راهکارهایی که مشاور به شما می‌دهد تلاش کنید و موفق شوید، چرا که نه.

    آیا ممکن است افرادی که جدا شدند دوباره عاشق هم شوند؟

بله احتمال دارد که دوباره عاشق هم شوند و بخواهند با هم وارد رابطه شوند. عشق یک احساس است که می‌تواند نسبت به هر کسی به وجود بیاید.

    چه کار کنم عشق قبلی‌ام دلتنگ شود و برگردد؟

برای اینکه او را دلتنگ کنید باید مدتی از او فاصله بگیرید. فاصله گرفتن از او باعث می‌شود او جای خالی شما را احساس کند و دلتنگ شما شود. البته گاهی دلتنگی اتفاق نمی‌افتد. این موضوع بستگی به این دارد که طرف مقابل هنوز هم شما را دوست داشته باشد یا خیر.

    ممکن است در دوره ممنوعیت تماس من را فراموش کند؟

برخی از افراد در دوره ممنوعیت تماس این ترس را دارند که نکند مرا فراموش کند. این ترس درست است. در برخی از روابط اصلا دوره ممنوعیت تماس توصیه نمی‌شود چون ممکن است این فاصله، کار را خراب کند. برای اینکه بدانید برای بازگرداندنش باید دوره ممنوعیت تماس را اجرا کنید یا خیر، حتما با مشاور مشورت کنید. همچنین مشاور به شما می‌گوید که طبق شرایط رابطه‌تان باید چه مدت از هم دور باشید.

    آیا جدایی، عشق بین دختر و پسر را بیشتر می‌کند؟

در برخی از روابط بله بعد از جدایی تازه زوجین می‌فهمند که چه کسی را از دست دادند و چه اشتباهاتی کرده‌اند که باعث شده رابطه خراب شود اما در برخی از زوجین این اتفاق نمی‌افتد.

    می‌توانم با عشق قبلی‌ام دوست ساده باشم؟

بله می‌توانید اما این موضوع توصیه نمی‌شود چرا که هرچقدر شما با هم در ارتباط باشید و در کنار هم باشید ممکن است عشق دوباره در شما ایجاد شود و اجازه ندهد به آرامش و پذیرش جدایی برسید.

    زنان زودتر فراموش می‌کنند یا مردان؟

تحقیقات نشان داده است که مردان زودتر از زنان با جدایی کنار می‌آیند چون منطقی‌تر هستند اما استثناهایی هم وجود دارد.

    آیا او از اینکه مرا از دست داده است پشیمان خواهد شد؟

ممکن است اما نمی‌توان ۱۰۰% جواب قاطعی داد. اگر شما نشان بدهید که بدون او هم خوشحال هستید و زندگی برایتان تمام نشده است، او واقعا به این موضوع پی خواهد برد که چه دختر قوی و با اعتماد به نفسی را از دست داده است و ممکن است پشیمان شود و بخواهد بازگردد. پس اینکه برای بهبود حال‌تان تلاش کنید هم برای شما لازم و ضروری است و هم برای بازگرداندن او.

۱۱. کدام آیه قرآن یا دعا در بازگرداندن معشوق موثر است؟

خواندن آیه‌‌ای از قرآن که معنی آن را درک کرده‌اید و به آن عمل می‌کنید به شما در مسیر بازگشت عشقتان کمک خواهد کرد. موضوع مهم عمل به تعالیم قرآن است.

۱۲. آیا دعا کردن به بازگرداندن عشق کمک می‌کند؟

بله. حتما. اما مانند رسیدن به هر هدف دیگر دعا باید با تلاش، برنامه‌ریزی و کسب مهارت همراه باشد.

۱۳. آیا دعا کردن برای رسیدن به عشقم کافی است؟

خیر. برای رسیدن به هر هدفی دعا باید با برنامه ریزی و کسب دانش و مهارت و عمل به آنها همراه باشد.

۱۴. خیلی دعا می کنم اما هیچ اتفاقی نیفتاده؟

از خودتان بپرسید آیا من تلاشم اصولی و صحیح بوده؟ آیا این فرد مناسبی برای زندگی با من است؟ چرا میخواهم او برگردد؟

۱۵. آیا دعانویس، فالگیر یا رمال عشقم را برمی‌گرداند؟

به شما پیشنهاد می کنیم در صورت بروز هرگونه مشکل در زندگی خود مسئولیت رفع مشکل را خودتان برعهده بگیرید. همه چیز دست خودتان و خداست نه بنده خدا.

۱۶. چه دعایی باعث بازگشت فوری معشوق خواهد شد؟

آنچه باعث تسریع بازگشت معشوق تان خواهد شد برنامه‌ریزی و کسب مهارت و به کارگیری تکنیک‌های علمی و ثابت شده است.

کدخبر: 860359
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟